اپل موزیک به زودی به پلتفرم پلی استیشن ۵ اضافه می شود

اپل موزیک به زودی به پلتفرم پلی استیشن ۵ اضافه می شود

برای ۲ نفر از کاربران لینک اپل موزیک در کنسول پلی استیشن ۵ آنها نشان داده شده است و این گمال زنی را به وجود آورده که سرویس خدماتی اپل به زودی در این پلتفرم در دسترس قرار خواهد گرفت. یک کاربر ردیت برای اولین بار در در موقع ایجاد یک اکانت کاربری جدید این لینک را مشاهده نمود.

در این مورد او در کنار لینک اسپاتیفای که  پلتفرم استریمینگ موزیک می باشد و به مدت طولانی است در پلتفرم پلی استیشن ۵ اضافه شده است آیکون اپل موزیک نیز مشاهده شده است. این در حالی است که وقتی که بقیه کاربران آیکون مورد نظر را در این پلتفرم اجرا می کنند با یک پیام مواجه مشوند که می گوید این اپلیکیشن فقط در پلی استیشن ۴ قابل اجرا می باشد. اما باید گفت این یک پیام خطا می باشد و در هنگامی که اپلیکیشن قادر به اجرا در پلتفرم پلی استیشن ۴ نمی باشد به کاربر نشان داده می‌شود.

اما کاربر دیگری نیز در هنگام انتقال اکانت خود به اکانت ایالات متحده چنین پیغامی را مشاهده کرده است. اما این در صورتی است که کارشناسان منابع خبری اپل اینسایدر و The Verge موفق به دیدن این آیکون در پلتفرم پلی استیشن فایل نشدند. هنوز مشخص نیست که در حال حاضر دلیل این امر چه می باشد، اما باید گفت که سونی اخیراً اپلیکیشن اپل تی وی را در پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ اضافه نموده است. بنابراین در دسترس بودن اپل موزیک نیز احتمال دسترسی به اپل موزیک در این پلتفرم در آینده را خواهد داشت.

اضافه شدن اپل تی وی به پلی استیشن نیز به طرز مشابهی توسط برخی از کاربران در ابتدا مشاهده شد. این اپلیکیشن در نسخه بتای ایکس باکس مایکروسافت در ابتدا کشف گردید و پس از مدت کوتاهی سونی تایید نمود که در اکوسیستم پلی استیشن اپل تی وی را اضافه کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.