اپل موزیک از حالا در اسپیکرهای گوگل نست NEST در ۵ کشور جدید در دسترس می باشد

اپل موزیک از حالا در اسپیکرهای گوگل نست NEST در ۵ کشور جدید در دسترس می باشد

بر اساس آخرین نوشته های منتشر شده در سایت پشتیبانی اپل، سرویس اپل موزیک از طریق اسپیکر های هوشمند گوگل به تحت نام‌های نست مینی و نصب آودیو در ۵ کشور جدید دیگر در دسترس قرار گرفت که شامل استرالیا کانادا هند مکزیک و کره جنوبی می باشد.

البته لازم به ذکر است که اپل موزیک برای اسپیکر های نست در کشورهایی مانند ژاپن آلمان ایالات متحده فرانسه و انگلستان از سال قبل در دسترس قرار گرفته بود. درست مانند نحوه عملکرد فرمان های دستوری سیری برای وسیله هوم پاد کلیه ثبت نام کنندگان اپل موزیک می توانند از اسپیکر های هوشمند گوگل برای پخش آهنگ های درخواستی و همینطور آلبوم های محبوب خود استفاده کنند.

همینطور این امکان وجود دارد که اپل موزیک را به صورت گزینه ی سرویس پخش موزیک پیش فرض انتخاب کنند که در این صورت دیگر لازم نیست که برای هر بار درخواست دستوری از واژه اپل موزیک استفاده کنند. برای آنکه اپل موزیک را در وسیله اسپیکر هوشمند گوگل فعال کنید باید به روش زیر عمل نمایید.

  • بر روی آیفون آیپد و یا وسیله اندروید خود اپلیکیشن گوگل هوم را باز کنید و بر روی گزینه ی setting تپ کنید و سپس گزینه Music را انتخاب کنید.
  • در زیر گزینه More music services آیکونی که مربوط به اپل موزیک هست را انتخاب کنید بر روی لینک اکانت اپل موزیک ضربه بزنید.
  • با استفاده از اپل آیدی خود در اکانت مربوطه وارد شده و پس از فرمان های دستور های راهنما که بر روی صفحه ظاهر می شود پیروی نموده تا مراحل را به پایان برسانید.

برای آنکه اپل موزیک را به عنوان سرویس پخش استریمینگ موزیک پیش فرض انتخاب کنیم می توان به صورت زیر عمل نمایید

بر روی وسیله آیفون آیپد و یا اندروید اپلیکیشن گوگل هوم را باز کنید و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید و پس از آن گزینه Music را تب کنید و در زیر گزینه Your music services گزینه اپل موزیک را به عنوان گزینه پیش فرض خود انتخاب کنید.

بنابراین از طریق این به‌روزرسانی جدید کاربران که از وسیله های با اسپیکرهای هوشمند گوگل استفاده می‌کنند نیز قادر خواهند بود از اپل موزیک به عنوان سرویس پخش موسیقی خود استفاده کند و با استفاده از فرمان های دستوری به موسیقی مورد دلخواه خود گوش دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.