اپل ممکن است یک مدل آیفون ۱۲ فقط ۴ جی را تا اوایل سال ۲۰۲۱ رونمایی کند

اپل ممکن است یک مدل آیفون ۱۲ فقط ۴ جی را تا اوایل سال ۲۰۲۱ رونمایی کند

 در یادداشتی تحقیقی که توسط تحلیل گر بیزینس اینسایدر،  ودبوش منتشر شد آمده است که اپل ممکن است تا اوایل سال ۲۰۲۱ یک مدل مقرون به صرفه ارزان تر که بدون قابلیت ۵ جی است را روانه بازار کند. این محقق در ابتدا پیش بینی نمود که اپل در پاییز امسال آیفون های ۵ جی و ۴ جی را با هم معرفی خواهد نمود.

اما در پی باز بینی روند خط تولید قطعات آیفون های امسال توسط تولید کنندگان Daniel Ives  ،Strecker Backe و Ahmad Khalil این پیش بینی را تصحیح نموده و بیان داشتند که اپل احتمالا در پاییز امسال چند مدل آیفون با قابلیت ۵ جی معرفی خواهد نمود و مدل ۴ جی در ماه های بعدی و تا اوایل سال آینده رونمایی خواهد شد.

در این مورد ایوز بیان داشت مدل ۴ جی در ماه فوریه خواهد آمد  و ارزان تر از مدل های آیفون ۱۲از نوع ۵ جی خواهد بود. او در این مورد پیش بینی می کند که قیمت این آیفون های ۴ جی در حدود ۸۰۰  دلار خواهد بود. او در مورد قیمت گذاری آیفون های مدل ۵ جی پیش بینی می کند که احتمال نمی رود قیمت آنها گران تر از قیمت اکنون مدلهای  آیفون های ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو باشد.

اگر چه مدل های امسال از تکنولوژی ۵ حی برخوردار هستند که می تواند به افزایش هزینه ساخت آیفون های امسال بیانجامد. این محقق در این مورد بیان می دارد که با توجه به شرایط بحرانی امسال اپل در پی این خواهد بود که مشتریان را در همه بازه های قیمتی راضی نگه دارد و از افزایش قیمت محصولات خود بکاهد.

چهار مدل آیفون با سایز های مختلف ۵.۴، ۶.۱ و ۶.۷ اینچی قرار است در پاییز امسال توسط اپل روانه بازار شوند. شایعات حاکی از این هستند که مدل های ۶.۱ و ۶.۷ اینچی دارای ویژگی های پیشرفته تر بوده و از دوربین های سه تای بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *