اپل ممکن است رونمایی آیفون ۱۲ را در دو مرحله انجام دهد

اپل ممکن است رونمایی آیفون ۱۲ را در دو مرحله انجام دهد

 منابع نزدیک به خط تولید محصولات اپل می گویند با توجه به نحوه سفارش قطعات توسط اپل، رونمایی آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی ممکن است اول از همه انجام شود و معرفی مدل های دیگر آیفون ۱۲ به تاریخ دیگری موکول شود. این در حالی است که اپل چند روز قبل تایید نمود که رونمایی محصولات امسال با چند هفته تاخیر آماده خواهد شد.

منابع دیگر نیز حاکی از رونمایی دو یا چند مرحله ای مدل های آیفون ۱۲ هستند. بر اساس اطلاعات حاصل از دیجی تایمز خط تولید انتظار دارد که سفارش قطعات برای مدل های جدید آیفون در سه ماهه چهارم سال به مرحله اوج خود برسد. این منیع اطلاعاتی می افزاید آیفون های ۵ جی امسال در دو مرحله آماده خواهند شد، اول مدل ۶.۱ اینچی آماده شده و دو مدل دیگر یعنی ۵.۴ اینچ و ۶.۷ اینچی در مرحله دوم معرفی خواهند شد.

منبع دیگری که به خط تولید محصولات اپل ارتباط نزدیک دارد اظهار می دارد که ساخت و ارسال قطعات آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی از قبل آغاز شده است. این قطعات شامل مادربرد های اس ال پی  SLP است که در آیفون ۱۲ بکار خواهد رفت.بهر حال دیجی تایمز ادامه می دهد که نقطه اوج ارسال قطعات اس ال پی دو تا چهار هفته دیر تر از معمول انجام خواهد شد.

اپل قرار است امسال چهار مدل آیفون با قابلیت ۵ جی ارائه کند. این مدل ها قرار است در سه سایز مختلف معرفی شوند. یک مدل ۵.۴ اینچی که مقرون به صرفه تر است و آیفون ۱۲ نامیده می‌شود. مدل ۶.۱ اینچی که تحت عناوین آیفون ۱۲ مکس و آیفون ۱۲ پرو. و همین یک مدل بسیار پیشرفته ۶.۷ اینچی که آیفون ۱۲ پرو مکس نامیده می‌شود.

از آنجایی که دیجی تایمز  با کارخانجات خط تولید محصولات اپل رابطه نزدیکی دارد می توان این پیش بینی را تا حدی نزدیک به واقعیت در نظر گرفت

0 نظر در مورد “اپل ممکن است رونمایی آیفون ۱۲ را در دو مرحله انجام دهد

  1. اشتراک ها: دیجیتالی تایمز : آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۲ پرو اول رونمایی خواهند شد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *