اپل ممکن است به زودی دومین فروشگاه اپل استور را در برلین بگشاید

اپل ممکن است به زودی دومین فروشگاه اپل استور را در برلین بگشاید

برلینی ها گزارش داده اند که مراحل ساخت اپل استور در شرق این شهر در حال اجراست. هشت سال پس از این که اپل در برلین اولین فروشگاه معروف خود را احداث نمود، این شرکت تصمیم گرفته است که دومین فروشگاه خود را با فاصله ۱۲ مایلی از آن احداث کند.

اگرچه اپل هنوز در این مورد به طور رسمی اظهار نظری نکرده است، اما چندین گزارش از منابع خبری محلی نشان می دهند که در منطقه‌ای از برلین به نام Mitte یک اپل استور جدید در حال ساخت است. بر اساس منابع خبری محلی iFun.de یک فروشگاه جدید را که سال‌های زیادی انتظار آن می‌رفت به خصوص وقتی که تیم کوک این شهر را در ۲۰۱۸ ملاقات نمود بر سر زبان ها افتاد.

حالا فروشگاه بزرگی در منطقه جدید در حال ساخت است. متعاقباً منابع خبری محلی برلینی با ارائه چند تصویر موقعیت ساخت این فروشگاه را نشان می دهند. در این تصاویر مشاهده می شود که یک پنل بزرگ شیشه ای در قسمت بالای در ورودی احداث شده است که انتظار می رود لوگوی معروف اپل در آنجا نصب شود. این را منبع خبری iFun.de اشاره می کند.

آنها عقیده دارند که محل تعبیه شده در این ناحیه دقیقاً با لوگوی اپل مطابقت می کند و با آنچه که در فروشگاه های فرانکفورت و مونیخ احداث شده است مشابهت دارد. در حالی که اپل انتظار نمی رود که در چنین مرحله‌ای از احداث در مورد این فروشگاه صحبتی به میان آورد، چرا که هنوز ماه ها تا ساخت کامل این فروشگاه باقی است.

اما بر اساس گزارشات یک طرح از یک مهندس آرشیتکت جزئیات بیشتری از این پروژه نشان می‌دهد که بیشتر تاییدی بر صحت این گزارش را دارد. اولین فروشگاه اپل استور در برلین در سال ۲۰۱۳ احداث شد. در آن زمان علاقه‌مندان در جلوی فروشگاه کشیدند اما در همان سال و در چند ماه بعد دزدان تصمیم گرفتند که به جای ایستادن در صف با ماشین به در ورودی فروشگاه بزنند و مغازه را سرقت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *