اپل ممکن است به خاطر تقاضای شدید، تولید آیفون ۱۲ پرو را افزایش دهد

اپل ممکن است به خاطر تقاضای شدید، تولید آیفون ۱۲ پرو را افزایش دهد

موسسه تحقیقاتی جی پی مورگان پیش بینی می کند که آیفون های ۲۰۲۱ از تقاضاهای مختلفی در بازار برخوردار خواهند بود و پیش‌بینی می‌شود که تولید هر کدام از آنها به طور یکسانی در آینده انجام نشود. این شرکت همین طور پیش بینی می کند که اپل برای آیفون ۱۳ سفارشات بیشتری را آماده خواهد کرد.

ویلیام یانگ تحلیل‌گر چرخه تولیدات صنعتی در شرکت جی پی مورگان برای همچنان با پیش‌بینی‌های قبلی خود را تایید می کند و اعلام می کند که اپل برای کوارترهای اول و دوم ۲۰۲۱ به ترتیب تعداد ۵۶ میلیون واحد و ۴۶ میلیون واحد آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو تولید خواهد نمود. به‌هرحال یانگ پیش بینی خود را در مورد مدل های دیگر اندکی نسبت به قبل طرح تغییر داده و عقیده دارد که این به خاطر تقاضای بالا برای مدل های آیفون ۱۲ پرو می باشد.

بر اساس پیش بینی این تحلیل‌گر آیفون ۱۲ پرو مکس یازده میلیون واحد افزایش تولید را به همراه خواهد داشت، در صورتی که آیفون ۱۲ پرو ۲ میلیون واحد و آیفون ۱۱ هشت میلیون واحد افزایش تولید را در بر خواهد داشت. هم‌چنین در مورد تولید آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی انتظار دارد که به ترتیب اپل ۹ میلیون و ۱۱ میلیون از این مدل ها را تولید نماید.

یانگ اعلام می‌کند که تقاضای ضعیف برای آیفون ۱۲ مینی ممکن است باعث شود که در نیمه دوم ۲۰۲۱ تولید این وسیله تا حد زیادی متوقف شود. این تحلیل‌گر در مورد آیفون های جدید ۲۰۲۱ عقیده دارد که اپل ۴ مدل را برای نیمه دوم ۲۰۲۱ معرفی خواهد کرد.

بر اساس گفته‌های او تمام چهار مدل از قسمت ناچ کوچک‌تری برخوردار هستند و علاوه بر داشتن باتری بهتر و ظرفیت بیشتر، از دوربین هایی با بهبود رسانی‌های و عملکرد بیشتر برخوردار هستند. این تحلیل گر پیش بینی می کند که چرخه تولید در حال ساخت ۸۹ میلیون واحد برای این مدل های جدید می باشد و این مقدار بیشتر از ۷۶ میلیون واحد آیفون ۱۲ است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *