اپل ممکن است آیفون ۱۲ مینی را برای کوچک ترین آیفون ۲۰۲۰ خود نام گذاری کند

اپل ممکن است آیفون ۱۲ مینی را برای کوچک ترین آیفون ۲۰۲۰ خود نام گذاری کند

 بر اساس گزارشات اپل ممکن است تغییری در نام گذاری آیفون ۱۲ را انجام دهد و احتمالا آیفون ۱۲ به آیفون ۱۲ مینی تغییر نام خواهد یافت. از آن جایی که بکار بردن پسوند هایی نظیر پرو، مکس برای اپل به فروش بیشتر کمک کرده است و ممکن است این ترند امسال نیز ادامه یابد همچنین ممکن است نام گذاری آیفون های امسال را برای برخی مدل ها تغییر دهد و بر اساس گزارشات ممکن است پسوند مینی در این مورد بکار رود. 

نشت دهنده این طور نام گذاری آیفون های امسال را لیست می کند. آیفون ۱۲ مینی آیفون ۱۲ آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس. بر اساس گزارشات موجود آیفون های امسال در سایز های ۵.۴ و ۶. اینچی برای مدل های آیفون ۱۲ و ۶.۱ و ۶.۷ اینچی برای مدل های پرو.

در این جا ممکن است اپل. مدل سایز ۶.۱ اینچی را به نام آیفون مینی نام گذاری کند. این نشت دهنده شناخته شده که لاو تو دریم نام دارد سابقه خوبی در پیش بینی محصولات اپل تا به حال داشته است. اما هنوز هیچ گونه تضمین وجوندارد که اپل این نام گذاری ها را اعمال کند.

آیفون ۱۲ احتمال می رود یه چیپ آی ۱۴ مجموعه باشد که دو برابر ترانزیستور نسبت a13 دارد. حافظه داخلی برای مدل های پایه ۴ گیگ و برای مدل های پیشرفته پرو ۶ گیگ می باشد. تمامی مدل های آیفون ۱۲ دارای دوربین ۱۲ مگا پیکسلی اولترا واید.

مدل های پیشرفته پرو دارای دوربین لنز تله فوتو نیز می باشند. بر اساس گزارشات مدل های آیفون پرو دارای حس گر لیدار مشابه با آیپد پرو می باشند. این حس گر عمق میدان بیشتری را ایجاد می کند که اثرات فتو گرافیک مناسبی دارد و همین طور می تواند برای تکنولوژی AR مورد استفاده گیرد و با اپلیکیشن های که این تکنولوژی را حمایت می کند هماهنگ شود.

1 نظر در مورد “اپل ممکن است آیفون ۱۲ مینی را برای کوچک ترین آیفون ۲۰۲۰ خود نام گذاری کند

  1. اشتراک ها: ظرفیت آیفون 12 مینی و آیفون 12 از 64 گیگا بایت و ظرفیت آیفون 12 پرو از 128 گیگابایت شروع می شود | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *