اپل مطابق با پیش بینی ها آیفون ۱۲ را در پنج رنگ مختلف ارائه کرد

اپل مطابق با پیش بینی ها آیفون ۱۲ را در پنج رنگ مختلف ارائه کرد

 اپل در رویداد های اسپید ۱۳ اکتبر خود آیفون های جدید را در پنج رنگ سفید، قرمز، سبز، آبی و مشکی ارائه نمود. همان طور که یک روز قبل از رونمایی آیفون ۱۲ توسط یک نشت دهنده شناخته شده تصاویری را منتشر نمود که آیفون ۱۲ را در پنج رنگ مختلف نشان می داد و رنگ آبی که قبلا توسط چند منبع پیش بینی شده بود نیز در میان رنگ های ارائه شده نیز موجود بود. 

نشت دهنده معتبر اوان بلاس تصویری را منتشر نمود که آیفون ۱۲ را در پنچ رنگ احتمالی آشکار می ساخت. این تصاویر از همان سبک ارائه اپل در صفحه وب سایت محصولات پیروی می کند. این تصاویر که در وب سایت ویس منتشر شد پنج رنگ را برای خود آیفون ۱۲ نشان می دهد. در این وب سایت اطلاعات دیگری نظیر خصوصیات و ویژگی های فنی محصول ذکر نشده است فقط این نوشته وجود دارد که می گوید این آیفون ۱۲ است که در رنگ های مشکی، آبی، سبز، سفید و قرمز ارائه می شود.

بلاس سابقه خوبی برای پیش بینی جزییات سخت افزاری محصولات اپل دارد و در آخرین نوشته خود اعلام داشت که آیفون ۱۲ از تکنولوژی ۵ جی برخوردار خواهد بود.  وب سایت اپل  در آستانه معرفی محصولات جدید غیر فعال شد اما معمولا تصاویر به گونه ای مشابه آنچه توسط بلاس ارائه شده است در وب سایت اپل نمایش داده می شود. 

همانطور انتظار می رفت آیفون های امسال بجز آیفون ۱۲ مینی از ناچ مشابهی برخوردار هستند. اما آیفون ۱۲ مینی به  این دلیل که صفحه نمایش کوچک تری دارد ناحیه ناچ کمی باریک تر است. هم چنین مطابق با پیش بینی ها آیفون ۱۲ مینی ارزان ترین مدل در میان آیفون های امسال است و در مراسم اپل  با قیمت ۶۹۹ دلار معرفی شد. اما به گفته نشت دهنده معروف مینگ چی کو آیفون ۱۲ به دلیل صفحه نمایش بزرگ تر از بالاترین فروش در میان سایر مدل های ارائه شده خواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *