اپل مشکل تاچ آیدی برای قفل گشایی اپل واچ را در بروزرسانی آینده iOS 14.7 برطرف خواهد نمود

اپل مشکل تاچ آیدی برای قفل گشایی اپل واچ را در بروزرسانی آینده iOS 14.7 برطرف خواهد نمود

ممکن است شما هم متوجه شده باشید که بعد از به روزرسانی iOS 14.7 نمی‌توانید با تاچ آیدی آیفونی که به اپل واچ متصل شده است اپل واچ خود را قفل گشایی کنید.

بر اساس گزارشات اپل در حال رفع این مشکل می باشد. در نوشته جدید پشتیبانی سایت اپل آمده است که برخی کاربران نمی‌توانند اپل واچ خود را با تاچ آیدی آیفون خود قفل گشایی کنند. به عنوان مثال یکی از آن مدل ها آیفون اس ای می باشد. این شرکت در نوشته پشتیبانی خود راه حلی را برای این مشکل ارائه نمی‌کند، اما سعی می کند به امکان برخی راه حل های موقتی اشاره کند.

مطابق این نوشته اپل می‌گوید که پسورد ورودی هنوز برای قفل گشایی آیفون می تکاند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می گوید که مانند همیشه این فقط برای یکبار انجام خواهد شد و تا زمانی که شما اپل واچ خود روی مچ خود دارید احتیاج به استفاده از آن ندارید و اگر پس خود را پسورد را فراموش کنید شما احتیاج دارید که اپل واچ را دوباره ریست نمایید.

البته چنین راه حلی کمی پیچیده به نظر می‌رسد. بنابراین انتظار می‌رود که اپل در به روز رسانی های بعدی ضرورت وارد کردن پسورد در این مورد را بردارد.  اما اگر بر روی اپل واچ خود پروفایل MDM ایجاد کرده باشید نمی توانید با وارد کردن پسورد آنرا قفل گشایی. بنابراین باید از راه حل زیر استفاده کنید:  در بخش ادمین باید ضرورت پسورد را بردارید و سپس اپل واچ را از آیفون نامتصل و دوباره آن را ریسینگ کنید. هنوز مشخص نیست که چه زمانی اپل این مشکل را حل خواهد نمود و هنوز هم چنین کاملا آشکار نیست که چند درصد از کاربران از چنین نرم افزاری رنج می‌برند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.