اپل مراسم ۱۶ مارس را برای معرفی آیپد پرو جدید و ارتگز برگزار نمی کند

اپل مراسم ۱۶ مارس را برای معرفی آیپد پرو جدید و ارتگز برگزار نمی کند

خبرنگار بلومبرگ مارک گورمن آب سردی را بر شایعاتی که در ارتباط با رویداد ۱۶ مارس برای معرفی محصولات جدید اپل منتشر شده بود ریخت. اوایل هفته اخیر دو کاربر نشت دهنده توییتری به نام های LeaksApplePro و FrontTron ادعا کردند که اپل مدل های آیپد پرو جدید را به‌همراه آیپد مینی و ایرتگز در مراسم ۱۶ مارس معرفی خواهد کرد و همین طور منابع خبری کره جنوبی به نام اکونومیک  دیلی نیوز متعاقباً این خبرها را تایید نمود.

باید گفت که کاربر LeaksApplePro در گذشته نیز برای معرفی محصولات جدید و همینطور زمان رونمایی محصولات جدید اپل ادعاهایی را کرده بود که چندان دقیق نبودند. در صورتی که کاربر FrontTron بیشتر بر روی محصولات سامسونگ و اخبار آن تمرکز دارد و برای ارتباط با دنیای اپل کامل ناشناخته است.

بنابراین این دو کاربر تا به حال هیچ گونه سابقه ای خوبی در تولید پیش‌بینی محصول جدید اپل نداشتند. این در حالی است که در روز جمعه گورمن یکی از نفوذی های بسیار مرتبط با چرخه تامین کننده محصولات اپل تمام این شایعات را نقش بر آب کرد و تایید نمود که در ۱۶ مارس مراسمی برگزار نخواهد شد.

او در این حال بدون آن که توضیحی بیشتری در مورد آن که آیا اپل قصد دارد که مراسم خاصی را در بهار اعلام کند  بیان داشت که ایرتگز نیز در شانزدهم مارس معرفی نخواهد شد. انتظار می رفت که اپل آیپد های جدید را در بهار امسال در چرخه ی مراسم سالانه خود که معمولاً در بهار برگزار می شود اعلام کند.

چندین گزارش نیز به ماه مارس به عنوان زمان معرفی محصولات جدید اشاره کرده بودند. البته نمی‌توان نقش شرایط اخیر پندمیک را در تاخیرات به وجود آمدن تغییرات به وجود آمده در مراحل ساخت محصولات اپل نادیده گرفت.

به نظر می رسد که بیشتر شایعات موجود در این زمینه بر اساس زمان رونمایی مرسوم برخی از محصولات اپل در فصل های بهار می باشد. درست است که اپل بهار هر سال را به معرفی برخی از محصولات جدید خود اختصاص می داد اما امسال به نظر می رسد شرایط پندمیک در این زمان بندی تغییراتی را ایجاد کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *