اپل مراسم ویژه اپل سیلیکون را برای ۱۰ نوامبر اعلام کرد.

اپل مراسم ویژه اپل سیلیکون را برای ۱۰ نوامبر اعلام کرد.

اپل اعلام نمود که در روز ۱۰ نوامبر، مراسم “One More Thing”را برگزار خواهد نمود. در متن دعوت نامه جزئیات دیگری ذکر نشده است اما احتمال زیادی وجود دارد که این مراسم مربوط به معرفی کامپیوترهای اپل سیلیکون باشد.

مدیرعامل اپل تیم کوک پیش از این در مورد تولید کامپیوترهای مک با پردازشگرهای ساخت اپل صحبت نمود که قرار است تا انتهای سال ۲۰۲۰ آماده فروش در بازار شوند. این مراسم نیز به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد و دقیقاً مطابق با مراسم های قبلی اپل به صورت از پیش ضبط شده این مراسم را آماده خواهد کرد و در موقع مناسب آن را پخش خواهد نمود. 

چه انتظار هایی از این مراسم داریم:

این سومین مراسم ویژه اپل در طول امسال می باشد. مراسم های قبلی محصولات اصلی اپل را شامل می شد. اولین مراسم “Time Flies” به معرفی آیپد ایر ۴ ، آیپد ۱۰.۲ اینچی اپل واچ سری ۶، و اپل واچ اس ای اختصاص داشت و مراسم دوم با نام “Hi, Speed” بروی معرفی مدل های آیفون ۱۲ و مینی متمرکز بود.

مراسم سوم به احتمال بسیار زیاد با توجه به شایعات موجود به معرفی محصولات کاملاً جدیدی از اپل به نام اپل سیلیکون اختصاص خواهد داشت. اپل بیش از این اعلام نموده بود که اولین مک های مجهز به پردازشگر های اپل سیلیکون پیش از پایان سال ۲۰۲۰ آماده خواهد شد و به نظر می‌رسد این مراسم ویژه  نوامبر آخرین فرصت اپل باشد برای اینکه بتواند محصولات خود را برای فروش در تعطیلات سال نو آتی آماده کند.

بر اساس گزارشات اولین کامپیوتر های اپل سیلیکون احتمالاً لحاظ شکل ظاهری به مدل هایی شبیه به مک پرو های ۱۳ اینچی خواهد که ممکن است با کم حجم تر باشند. مطابق با برخی شایعات دیگر مدل های دیگری نظیر مک بوک ایر ۱۴ اینچ و مک بوک پرو ۱۶ اینچی از جمله گزینه هایی هستند که در سال ۲۰۲۱ مجهز به پردازشگر های اپل سیلیکون خواهند شد.

محصول دیگری که احتمال معرفی آن می رود وسیله جدید ردیابی ساخته شده توسط اپل به نام ایرتگز می باشد. این محصولات ردیابی که  بر اساس امواج با پهنای بسیار وسیع کار خواهند کرد و مطابق با گزارشات احتمال رونمایی آن در آخر ۲۰۲۰ وجود دارد. اما گمانه زنی های دیگری پیشنهاد می کند ممکن است اپل رونمایی این وسیله را به اوایل سال ۲۰۲۱ موکول نموده باشد.

اپل مراسم ویژه اپل سیلیکون را برای ۱۰ نوامبر اعلام کرد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.