اپل مراسم آنلاین WWDC 2021 از ۷ تا ۱۱ جون برگزار می کند

اپل مراسم آنلاین WWDC 2021 از ۷ تا ۱۱ جون برگزار می کند

اپل تایید نمود که مراسم WWDC 2021 را به طور معمول هر سال در جون برگزار می کند. امسال نیز به جای مراسم حضوری آن را به صورت تمام آنلاین و غیرحضوری ارائه می‌کند.

مطابق به روزرسانی های موجود در وبسایت توسعه دهندگان اپل گفته شده است که این مراسم از ۷ جون شروع می شود. در این مورد نیز اپل اشاره واضحی در مورد آنچه که قرار است در این مراسم در مورد آن صحبت شود نمی‌کند، فقط با ارائه چند تصویر گرافیکی وجود این مراسم تایید شده است.

در این مورد سوزان پرسکات معاون بخش توسعه دهندگان در اپل می گوید که ما بسیار خوشحالیم که می توانیم هر سال در مراسم WWDC توسعه دهندگان را گردهم آوریم تا آنها را نسبت به آخرین تکنولوژی های خود و نحوه اتصال و ارتباط آنها با یکدیگر مطلع کنیم.  امسال نیز ما قصد داریم که مراسم WWDC 2021 را به بهترین نحو انجام نموده که در آن ابزارها و پشتیبانی های جدید معرفی می شود تا آنها بتوانند اپلیکیشن‌هایی تولید کنند که زندگی ما را از آنچه که هست بهتر کنند.

پیرو مراسم سال قبل WWDC 2020 که آن هم به دلیل حفظ پروتکل‌های ‌های بهداشتی به صورت ویرچوال و غیرحضوری برگزار شد مراسم WWDC 2021 نیز به همان صورت برگزار می شود. در این مورد به جای نیاز حاضرین برای تهیه تقاضای بلیط برای حضور شخصی در جلسه، شرکت در این مراسم به  برای عموم رایگان و همه در ساعت مشخص می توان آن را تماشا کنند.

در این مورد پیش بینی می شود که این مراسم به صورت یک پخش استریم ویدیویی از قبض ضبط شده باشد به جای آنکه تیم کوک و سایر عوامل اجرایی اپل بخواهند به صورت زنده در روی صحنه ظاهر شوند و برای حضار صحبت کند.

درست مانند مراسم ۲۰۲۰ در این رویداد نیز مردم می توانند در ارتباط با طرح های آینده اپل و همینطور محصولات آینده این شرکت اطلاعات بیشتری را کسب نمایند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *