اپل مدل های اپل واچ سری ۶ را با ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون و رنگ های جدید رونمایی کرد

اپل مدل های اپل واچ سری ۶ را با ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون و رنگ های جدید رونمایی کرد

اپل در کنفرانس ۱۵ سپتامبر خود اپل واچ ۶ را با ویژگی های جدید از جمله اندازه میزان اکسیژن خون در رنگ های جدید در معرض دید عموم قرار داد. غلظت اکسیژن خون یا SpO2 معرف درصد اکسیژن است که بوسیله گلبول های قرمز از شش ها به سایر نقاط بدن می باشد و مشخص می سازد که این عمل اکسیژن رسانی در قسمت های بدن تا چه حد خوب انجام شده است.

با داشتن اپل واچ سری ۶  کاربران  می توانند از میزان اکسیژن خون را از روی مچ دست خود آگاه شوند. این عمل در حقیقت توسط الگوریتمی صورت می گیرد که می تواند رنگ خون کاربر را  مونیتور کند.

به منظور بالا بردن دقت و اندازه گیری صحیح اکسیژن خود در افراد با رنگ پوست و نژاد مختلف حس گر اکسیژن خون از  سه نوع ال ای دی سبز، قرمز، مادون قرمز و چهار فوتو دیود تشکیل شده است که در بخش پشتی اپل واچ سری ۶ تعبیه شده است.

حس گر اکسیژن قادر به خواندن در ظرف مدت ۱۵ ثانیه است. همین طور وقتی کاربر در خواب است به صورت تناوبی میزان اکسیژن را اندازه گیری می کند. ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون قادر به تشخیص نارسایی هایی نظیر آسم، نارسایی های قلبی آنفولانزا می باشد.

اپل واچ سری ۶ مجهز به چیپ های جدید نسل ششم بوده که دارای پردازشگر ۲ هسته ای همراه چیپ ای ۱۳ اپل می باشد. اپل واچ های سری ۶ دارای ۲.۵ برابر روشنایی بیشتر در روز می باشند. ویژگی ارتفاع سنج می تواند به صورت زنده کاربر را از ارتفاع کاربر از سطح دریا مطلع کند. در مدل جدید سری ۶ رنگ های جدیدی نیز وجود دارد از جمله  رنگ آبی آلومینیوم،   رنگ  کلاسیک طلایی که اندکی تغییر یافته است و رنگ گرافیتی و رنگ قرمز می باشد.

برای خرید اپل واچ ۶ با بهترین قیمت به صفحه فروشگاه اپل واچ ۶ مراجعه کنید. 

اپل مدل های اپل واچ سری ۶ را با ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون و رنگ های جدید رونمایی کرد

1 نظر در مورد “اپل مدل های اپل واچ سری ۶ را با ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون و رنگ های جدید رونمایی کرد

  1. اشتراک ها: ترفندهای جذاب اپل واچ در WatchOS 7 | آموزش استفاده از برنامه های اپل واچ | Texnoli

  2. اشتراک ها: تکنولوژی اندازه گیری میزان اکسیژن خون نیازی به کسب تاییدیه از FDA ندارد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *