اپل مدل مقرون به صرفه اپل واچ اس ای را با طراحی مشابه سری ۶ معرفی کرد.

اپل مدل مقرون به صرفه اپل واچ اس ای را با طراحی مشابه سری ۶ معرفی کرد.

اپل در کنفرانس ۱۵ سپتامبر خود مدل ارزان قیمت اپل واچ اس ای را با شکل خارجی مشابه با اپل واچ های سری ۶  رونمایی نمود. اما مدل اپل واچ SE فاقد ویژگی های پیشرفته اپل واچ سری ۶ نظیر ECG و اندازه گیری میزان اکسیژن خون می باشد.

همین طور اپل واچ اس ای مجهز به چیپ های نسل قبلی اس ۵ بوده که در اپل واچ های سری ۵ بکار رفته بود. از دیگر ویژگی هایی که اپل واچ SE با اپل واچ های سری ۶ دارند مجهز بودن به تشخیص افتادن، ویژگی درخواست کمک اس او اس، قطب نما،  هشدار پایین بودن یا بالا بودن ضربان قلب. ویژگی مقاومت در برابر آب تا حد ۵۰ متر، اپلیکیشن نویز و سازگاری با واچ او اس ۷.

اپل واچ اس ای از امروز در روی سایت اپل یا اپلیکیشن اپ استور قابل دست رسی می باشد. قیمت اپل واچ اس ای از ۲۷۹ دلار شروع می شود برای مدل وای فای و ۳۲۹ دلار برای مدل سلولار. اما اپل واچ های سری ۶ از ۳۹۹ دلار شروع می شود. اپل واچ اس ای دارای بدنه از جنس آلومینیوم می باشد و در رنگ های خاکستری فضایی  نقره ای و طلایی در اندازه های ۴۴ و ۴۰ میلی متری موجود می باشد.

اپل با ارائه مدل مقرون به صرفه اس ای قصد در رقابت با دیگر برند های مقرون به صرفه نیز رقابت کند. در مورد عملکرد اپل واچ اس ای با چیپ اس ۵ باید گفت اگرچه چیپ اس ۵ مربوط به نسل قبل است اما هنوز از عملکرد بالایی برخوردار است و در دانلود کردن و اجرای برنامه ها بدون مشکل عمل می کند.

همین طور صفحه نمایش در اپل واچ اس ای بسیار پرنور و برای دیدن در نور روز هم مناسب است. پیش بینی می شود اپل بتواند سهم بالایی از فروش بازار را  در این محدوده قیمتی نیز ایفا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *