اپل محبوب ترین اپلیکیشن های ۲۰۲۰ با بیشترین دانلود را معرفی نمود

اپل محبوب ترین اپلیکیشن های ۲۰۲۰ با بیشترین دانلود را معرفی نمود

اپل در روز سه‌شنبه محبوبترین و پر دانلود ترین اپلیکیشن ها و گیم های امسال در اپ استور را اعلام نمود و بر این اساس اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس مانند زوم Zoom و بازی های چند بازیکنه یا مالتی پلیر مانند Among Us  در بالای لیست  این مجموعه قرار گرفتند.

اپل در طی یک کنفرانس خبری برندگان جوایز بهترین های اپ استور در سال ۲۰۲۰ را معرفی نمود و پر دانلود ترین اپلیکیشن ها و گیم های ۲۰۲۰ را اعلام کرد. بیشتر این اپ ها معروفیت شان را در نتیجه شرایط پاندمیک امسال به دست آورده اند. در بالای این لیست اپلیکیشن ویدیو کنفرانس زوم قرار گرفت که پس از تعطیلی مدارس و کسب و کارها و اداره جات دولتی و کشیده شدن عموم به سمت فعالیت‌های ویدئوکنفرانس شهرت زیادی را به دست آورد.

بعد از آن اپلیکیشن DoorDash بود که یک اپلیکیشن خدماتی سفارش غذای آنلاین می باشد و در نتیجه همه گیری مورد توجه بسیاری قرار گرفت و در ادامه اپلیکیشن هایی نظیر  Venmo و Cash App که کارشان تسهیل در روند پرداخت آنلاین بود بیشترین مقدار دانلود را کسب نموده اند.

در حقیقت اپلیکیشن های سرگرمی و شبکه‌های اجتماعی بازیکنان اصلی سال ۲۰۲۰ بودند. اپلیکیشن هایی مانند تیک تاک و دیزنی پلاس در کنار اپلیکیشن های غول‌پیکری مانند یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک، اسنپ چت، نتفلیکس و اسپاتیفای توانستند بیشترین دانلود را از آن خود کنند.

علاوه بر این اپلیکیشن  Widgetsmith که پس از به روز رسانی به  iOS 14  گزینه های زیادی را برای سفارشی سازی صفحه اصلی آیفون به وجود می‌آورد.

همینطور اپلیکیشن های مجانی که در بالای لیست قرار گرفتن شامل Messenger، Gmail ،Google Maps ،Google ،Google Meet و واتس آپ بودند.

معروف ترین اپلیکیشن های غیر رایگان ۲۰۲۰ به شرح زیر می باشد:

 

معروف ترین گیم های رایگان در اپ استور در سال ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

 

معروف ترین بازی های غیر رایگان سال ۲۰۲۰ در اپ استور به شرح زیر است

منبع

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *