اپل مانیتور ۲۷ اینچی اکسترنال استودیو دیسپلی را با کیفیت ۵K و قیمت ۱۵۹۹ دلار معرفی کرد

اپل مانیتور ۲۷ اینچی اکسترنال استودیو دیسپلی را با کیفیت ۵K و قیمت ۱۵۹۹ دلار معرفی کرد

اپل امروز آخرین مانیتور اکسترنال خود به نام  استودیو دیسپلی را که دارای نمایشگر ۲۷ اینچی با کیفیت ۵k می باشد را در کنار کامپیوترهای رومیزی جدید خود به نام مک استودیو معرفی نمود. مانیتور اکسترنال   استودیو دیسپلی دارای فریم های بسیار باریک در اطراف صفحه نمایش بوده و بمانند آی مک های ۲۴ اینچی بخش بدنه آن آلومینیومی می باشد. این نمایشگر با استفاده از استندی که دارد تا ۳۰ درجه می تواند زاویه بگیرد. مشتریان می توانند این نمایشگر را با استفاده از استند های قابل تنظیم مختلفی که برای آنها ۴۰۰ دلار اضافه هزینه در بر خواهد داشت انتخاب کنند.

همینطور نسخه‌ای از این نمایشگر با گلس نانو تکسچر وجود دارد که مشتریان می توانند با پرداخت ۳۰۰ دلار هزینه اضافی آن را خریداری کند. این نمایشگر دارای رزولوشن رتینای ۵ کی می باشد که میتواند ۱۴.۷ میلیون پیکسل را تفکیک کند و همین طور دارای پوشش ضد انعکاسی بوده و تا ۶۰۰ نیت روشنایی تولید کند و قادر است تا یک میلیارد رنگ را حمایت کند و همینطور از قابلیت تفکیک رنگ توتون برخوردار است.

نمایشگر استودیو دیسپلی همچنین دارای چیپ‌های A13 بوده که می تواند سیستم صدا و دوربین این وسیله را تغذیه کند. این وسیله دارای یک دوربین جلویی اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی بمانند آیپد پرو می باشد و برای اولین بار قابلیت سنتر استیج را به مک ها می آورد. همینطور دارای ۶ اسپیکرهای های های فیدیلیتی بوده که دارای چهار ووفر با قابلیت فورس کنسلینگ می باشد که می تواند صداهای اضافی را به حداقل رسانده و همینطور دارای دو توییتر با کیفیت پخش بالا می باشد که می تواند فرمت های شنیداری دالبی اتموس و Spatial Audio را پخش کند. این وسیله در بخش پشتی دارای سه پورت usb می‌باشد و یک پورت تاندربولت و شروع قیمت آن از ۱۵۹۹ دلار اعلام شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.