اپل قیمت پلن های AppleCare پلاس را برای مک بوک ایر های M1 کاهش داد

اپل قیمت پلن های AppleCare پلاس را برای مک بوک ایر های M1 کاهش داد

اپل امروز سرویس خدماتی Applecare پلاس را برای مک بوک ایر و مک بوک پرو های ۱۳ اینچی که دارای چیپ m1 می باشند را کاهش داد. اما کلیه ویژگی ها و مزیت های این پلن  بدون تغییر مانده است.

در ایلات متحده هزینه سرویس خدماتی Applecare پلاس برای مک بوک ایر در حال حاضر  از ۲۴۹ دلار به ۱۹۹ دلار کاهش یافته است.  این قیمت جدید فقط برای مک بوک ایر های ام یک و اینتل می باشد. اگرچه اپل به طور مستقیم دیگر مدل‌های مجهز به چیپ های اینتل را در سایت خود نمی‌فروشد.

برای مک بوک پرو های ۱۳ اینچی اپل سرویس خدماتی Applecare پلاس را به دو پلن جداگانه برای مدل های ام یک و مدلهای تحت اینتل تقسیم بندی کرده است. اپل برای مدل‌های ام یک قیمت را به ۲۴۹ دلار کاهش داده است که قیمت اولیه آن ۲۶۹ دلار بوده است. قابل توجه است که قیمت پلن Applecare پلاس را برای مک بوک پرو های با چیپ اینتل در قیمت اولیه ۲۶۹ دلار نگه داشته است.

بنابراین مشتریانی که برای مدل های ام یک علاقه نشان داده و آن را خریداری نموده اند می توانند از این مزیت استفاده کنند. قیمت تخفیف داده شده همچنین برای برخی کشورهای دیگر نیز در دسترس می باشد. کشورهای دیگری مانند کانادا نیز بر اساس واحد پولی مربوط به محل خور از تخفیف های متفاوتی برخوردارند.

مشتریانی که در حال حاضر سرویس خدماتی Applecare پلاس را قبلا خریداری کرده‌اند می‌توانند پلن خود را کنسل کرده و برای سرویس جدید همراه با تخفیف موجود آن اقدام نمایند.  اپل هنوز در مورد این که کدام دسته از مشتریان می توانند سرویس های قبلی خود را با سرویس جدید معاوضه کنند هنوز اطلاعات جدیدی را منتشر نساخته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *