اپل قیمت هدفون های بیتس فلکس را از ۵۰ به ۷۰ دلار افزایش داد

اپل قیمت هدفون های بیتس فلکس را از ۵۰ به ۷۰ دلار افزایش داد

اپل امروز قیمت هدفون های بیتس فلکس را از ۵۰ به ۷۰ دلار افزایش داد. این تغییر قیمت به احتمال زیاد مربوط به هزینه قطعاتی می باشد که تامین کننده ها می بایست برای این وسیله به کار ببرند و در طول صنعت الکترونیک افزایش به مرور قابل مشاهده می باشد.

هدفون های بیتس فلکس برای اولین بار در اکتبر سال گذشته به بازار عرضه شد و توانست توجه زیادی را به خاطر قیمت پایین در مقایسه با سایر هدفون های اپل کسب کند و تا به حال آنها یکی از گزینه‌های قیمتی مناسب و محبوب در میان علاقه‌مندان بوده است. هدفون های بیتس جایگزین هدفون های قدیمی تربیت بیتس ایکس می باشند که در آن ها یک سیم ارتباط میان ایرباد ها را برقرار می‌کند.

قیمت پایین هدفون های بیتس فلکس شاید یکی از دلایل مهمی می باشد که تامین کنندگان  را بیشتر تحت فشار افزایش قیمت قطعات قرار داده است. افزایش ۲۰ دلاری این وسیله با توجه به قیمت پایین آن هنوز نیز مقرون به صرفه می باشد و هنوز این هدفون ارزان ترین گزینه برای پیوستن به اکوسیستم محصولات اپل در نظر گرفته می شود.

اگرچه همانند گذشته ارزان ترین گزینه محسوب نمی شود بیتس فلکس در رنگ های مشکی، آبی شعله، زرد یوزو و خاکستری دودی ارائه می شود و در کنار گزینه های گرانتر از هدفون های بیتس این وسیله نیز می تواند با کارایی مناسب به محصولات اپل مانند آیفون و آیپد و غیره وصل شود. این هدفون ها دارای گزینه ای پاز و پلی در روی خود می باشند و باتری آنها می‌تواند تا ۱۲ ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد دوام بیاورد.

علاوه بر این آنها قادرند قابلیت Find My را نیز حمایت کنند. هدفون بیتس فلکس از طریق اپل استور قابل خرید می باشد، اما در آمازون در حال حاضر با قیمت تخفیف خورده ۳۷ دلار نیز مشتریان می توانند آنها را خریداری کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.