اپل قصد دارد ۹۰ میلیون واحد آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۱ تولید کند

اپل قصد دارد ۹۰ میلیون واحد آیفون ۱۳ در سال ۲۰۲۱ تولید کند

در آستانه رونمایی آیفون های نسل بعدی که قرار است در پاییز امسال معرفی شوند گزارش جدیدی در روز سه‌شنبه ادعا می‌کند که این شرکت با توجه به تقاضای بالایی که برای این محصول خواهد داشت قصد دارد که برای سال ۲۰۲۱ تعداد ۹۰  میلیون گوشی آیفون ۱۳ را آماده کند.

منبع معتبر خبری بلومبرگ در روز سه شنبه گزارش داد که سفارشات اپل از تامین کننده ها نشان می دهد که به دلیل محدودیت های ناشی از پندمی تقاضای بسیار بالایی برای این محصول وجود خواهد داشت. بر اساس تخمین های بازار اپل حدوداً ۷۵ میلیون آیفون از زمانی که رونمایی آیفون های جدید را اعلام خواهد کرد تا پایان سال ارسال خواهد نمود.

اگر این گزارش صحت داشته باشد سفارشات اپل بیش از ۲۰ درصد بیش از مقداری است که سال قبل در همین زمان وجود داشت. بر اساس تخمین های تحلیل گر صاحب‌نام مینگ چیکو و سایر نفوذی های صنعتی آیفون های امسال از طراحی های مدل های آیفون ۱۲ بهره خواهند بود و برخی خصوصیات جدید نیز به آنها اضافه خواهد شد.

گزارشات اپل تاکید دارد که اپل انتظار صفحه‌های نمایش LTPO را حداقل برای یکی از مدل‌های امسال به کار به ببرد. این تکنولوژی اجازه می‌دهد که صفحه نمایش از نرخ تازه بالای ۱۲۰ هرتزی برخوردار شود. در این گزارش همچنین اشاره شده است که در مدل‌های جدید به روز رسانی های عمده ای در زمینه بهبود قابلیت زوم در دوربین های آیفون ۱۳ انجام خواهد گرفت و همچنین بخش ناچ بالای صفحه نمایش نیز از لحاظ اندازه و ابعاد کوچکتر خواهد شد.

علاوه بر این بر اساس گزارش مینگ چیکو آیفون های رده پیشرفته از لنزهای اولترا واید  قوی تری با قابلیت اتوفوکوس برخورد خواهند بود. همانطور که قبلاً نیز گزارش شده است منبع خبری بلومبرگ پیش بینی می کند که اندازه صفحه های نمایش برای مدل های جدید بدون تغییر باقی بماند به طوری که در آیفون های جدید برای مدل‌های استاندارد اندازه‌های ۵.۴ و  ۶.۱ اینچی  و مدلهای پیشرفته تر اندازه‌های ۶.۱ اینچی و ۶.۱ اینچی در نظر گرفته خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.