اپل قصد دارد که در سراسر جهان فروشگاه های بیشتری را تاسیس کند

  اپل قصد دارد که در سراسر جهان فروشگاه های بیشتری را تاسیس کند

اگر چه در داخل شهرها تمایل رو به افزایشی برای خرید آنلاین وجود دارد اپل قصد دارد که فروشگاه های بیشتری را در سراسر جهان بنا کند. این شرکت اخیراً در سطح جهان حدود ۵۱۱ مغازه فروشگاه را تاسیس کرده است که حدود ۱۰۰ واحد آن در اروپا قرار دارند.

معاون بخش فروشگاهی اپل Deirdre O’Brien تایید نمود که این شرکت می‌خواهد که تعداد فروشگاه های خود در را در آلمان افزایش دهد. او در این مورد می‌گوید که در فروشگاه‌های آنلاین مردم می‌توانند در ارتباط با محصولات اطلاعات زیادی را حاصل کنند اما در فروشگاه های همه می توانند محصولات را با دستان خود لمس و احساس طبیعی تری از آن به دست بیاورند و از این قرار است که ما می‌خواهیم که فروشگاه بیشتری را در سراسر جهان احداث کنیم.

اگرچه هنوز مشخص نیست که قرار است در چه منطقه‌ای بیشترین تاسیس ها و تازه سازی ها اتفاق بیفتد اما اپل می گوید که در حال حاضر بیشتر می خواهد بر روی اروپا تمرکز کند. جدیدترین فروشگاه اپل Via del Corso نام دارد که در رم بنا شده است و تازه در هفته پیش بازگشایی شده است و در حال حاضر این شرکت در حال ساخت دومین فرودگاه خود در برلین می باشد.

علاوه بر آن اپل بدون شک بر اساس اظهارات این معاون اجرایی می خواهد یک بخش زیر ساختاری طراحی بین المللی را در اروپا بنا دهد که قرار است در مونیخ بنا شده و طی در چند سال آینده در این شهر در موسسه مرکز طراحی پردازشگرها بنیانگذاری شود. بنا به گزارشات اپل قرار است حدود یک میلیارد دلار بر روی این مرکز سرمایه‌گذاری کند.

از آنجایی که طراحی و همینطور طریقه کار کردن و حس اولیه کاربر در ارتباط با این محصول بسیار اهمیت دارد و محصولات اپل نیز بروی این ویژگی ها در هنگام طراحی و ساخت متمرکز هستند، اپل می خواهد با تاسیس فروشگاه های بیشتر به کاربران اجازه بیشتری را بدهد تا بتوانند قبل از خرید این محصولات را از نزدیک با دستان خود لمس نموده و قابلیت های آن را آنرا خود امتحان کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *