اپل قصد دارد در ماه سپتامبر اولین فروشگاه اپل استور خود را در ووهان چین افتتاح کند

اپل قصد دارد در ماه سپتامبر اولین فروشگاه اپل استور خود را در ووهان چین افتتاح کند

اپل قرار است که به زودی فروشگاه اپل استور جدید را در چین افتتاح کند که قرار است در یکی از مراکز خرید اصلی به نام اینترنشنال پلازا واقع در شهر ووهان شروع به کار بکند. کاملاً واضح است که چین یکی از مراکز عظیم و مهم برای اپل می باشد و این در حالی است که اپل در کوارتر سوم ۲۰۲۱ تقریباً ۶۰ درصد رشد درآمد را تجربه نمود.

به منظور آنکه بتواند به این رشد در آینده در منطقه چین ادامه دهد این شرکت خود  آماده می‌کند که یک فروشگاه جدید را در شهر ووهان افتتاح نماید. بر اساس منبع خبری Patently Apple این اپل استور واقع در مرکز خرید اینترنشنال پلازای شهر ووهان از بخش دولتی ایالت Hubei  بازبینی شد و تاییدیه لازم را دریافت نموده است.

این فروشگاه به مساحت ۹۵۰۰ فوت مربع واقع در طبقه دوم مرکز خرید اینترنشنال پلازای ووهان می باشد. انتظار می‌رود که این فروشگاه در ماه سپتامبر امسال  همزمان با رونمایی آیفون ۱۳ و سایر محصولات افتتاح شود. در حال حاضر اپل  در ۲۱ شهر مختلف چین ۴۲ فروشگاه اپل استور را بنا کرده است.  شهر شانگهای دارای ۷ فروشگاه اپل استور  و بعد از آن پکن است که دارای ۵ فروشگاه اپل استور می باشد.

مدیرعامل شرکت اپل تیم کوک اعلام نمود که کوارتر سوم از لحاظ رشد فروش به خاطر تقاضای بالا از جانب مشتریان در چین بسیار قوی و قابل قبول بوده است.  اپل در گزارش ماه جون آشکار نمود که این شرکت توانسته  ۱۴.۷ میلیارد دلار فروش داشته باشد. او در این مورد بیان نمود که ما تقاصای بسیار بالایی را به خصوص برای مدل های آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس داشته ایم و همینطور در چین تقاضای بالایی از لحاظ فروش کامپیوترهای مک، سرویس‌های اپل و محصولات پوشیدنی مانند اپل واچ وجود داشته است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.