اپل قصد دارد اپل واچ های جدید را با عملکرد سریع تر و همینطور یک مدل جدید برای ورزش های حرفه ای بسازد

اپل قصد دارد اپل واچ های جدید را با عملکرد سریع تر و همینطور یک مدل جدید برای ورزش های حرفه ای بسازد

بر اساس گزارشات اپل واچ سری ۷ برای سال ۲۰۲۱ دارای قابلیت های عملکردی و پردازشی سریع تر، صفحه نمایش بهتر خواهد بود و همین طور شایع است که اپل در حال کار بر روی اضافه نمودن قابلیت‌های پزشکی بیشتر بر روی این وسیله ها بوده است.

علاوه بر این اپل همچنین در حال ساخت یک مدل اپل واچ مقاوم برای ورزش های حرفه ای و قهرمانان می‌باشد. اپل برای سال ۲۰۲۲ نیز قرار است یک مدل مقرون به صرفه با خصوصیات معمولی تر را نیز ارائه دهد. در طی گزارشات اخیر که ادعا می‌کرد اپل واچ ۷ از لحاظ بدنه تغییرات طراحی را تجربه خواهند کرد، گزارش جدیدی می گوید که اولین تفاوت ها برای مدل‌های جدیدتر شامل بهبود رسانی هایی در زمینه عملکرد و صفحه نمایش بهتر می‌باشد. اما این گزارش همچنین احتمال طراحی جدید بدنه برای اپل واچ های نسل بعدی را نیز رد نمی‌کند.

بر اساس آنچه ادعا می‌شود مدل های جدید تر ممکن است اندکی ضخیم تر از مدل های قبلی باشند. بر اساس گزارش بلومبرگ این افزایش ضخامت برای مدل‌های ۲۰۲۱ قابل تشخیص نخواهد بود. شایعه است اپل در حال تست و آزمایش کناره های باریک تر برای صفحه نمایش در اپل واچ ها می باشد. علاوه بر آن بلومبرگ ادعا می کند که سری ۷ دارای پردازشگر های سریع تر و همینطور بهبود رسانی هایی برای ارتباطات وایرلس UWB می باشد.

همینطور احتمال اضافه شدن قابلیت اندازه گیری قند خون چیزی است که ادعا می شود در چند سال آینده به اپل واچ اضافه خواهد شد. در کنار آن بلومبرگ همچنین تایید می‌کند که اپل به دنبال ساخت یک اپل واچ با قابلیت های مقاومتی بیشتر در برابر ضربه که برای ورزش های حرفه ای مناسب می باشد بوده است، اما بر اساس این ادعا اپل واچ مخصوص ورزش های حرفه ای نمی تواند تا زودتر از ۲۰۲۲ آماده شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.