اپل فیتنس پلاس یک ساله شد

اپل فیتنس پلاس یک ساله شد

سرویس حق ثبت نامی فیتنس اپل به نام اپل فیتنس پلاس به صورت رسمی در این هفته یک ساله شد. این سرویس در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار معرفی شد و در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز به کار کرد. فیتنس پلاس در ابتدا برای مشتریان در استرالیا کانادا ایرلند نیوزلند و بریتانیا و ایالات متحده در دسترس بود، اما در ماه گذشته اپل قابلیت دسترسی این سرویس را به تعداد کشورهای بیشتری توسعه داد.

اپل فیتنس پلاس بیشتر بر روی وسیله اپل واچ متمرکز می باشد که می تواند تمرینات فیتنس را در طی تمرینات ورزشی فیتنس ارقام مربوط به فعالیت های ورزشی را بر روی نمایشگر نشان دهد و کاربران می‌توانند نتایج را بر روی وسیله های آیفون آیپد و اپل تی وی مشاهده کند. در هر هفته نیز تمرینات ورزشی جدیدی به آن اضافه می شود.

در حال حاضر ۱۱ طبقه بندی مختلف در ارتباط با این سرویس وجود دارد که شامل مدیتیشن،  تمرینات HIT، قدرت، رقص، سایکلینگ و غیره می باشد. هر دسته بندی شامل مربیان جداگانه ای می باشد که برخی از آنها به وسایل خاصی مانند دمبل  نیازمند می‌باشند. اما برخی از آنها بدون نیاز به وسایل ورزشی نیز قابل انجام هستند. بر اساس نوع دسته بندی این تمرینات اینترنت ورزشی از ۵ دقیقه تا ۴۵ دقیقه به زمان نیاز خواهند داشت. در ماه اکتبر اپل قابلیت جدیدی را برای اپل فیتنس پلاس اضافه نمود که بر اساس این گزینه جدید دوستان و افراد خانواده‌ها می‌توانند بر اساس قابلیت SharePlay تمرینات ورزشی خود و نتایج حاصل از آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

برای جشن گرفتن تولد یک سالگی این سرویس اپل فیتنس پلاس بهترین بخشهای و تمرینات ورزشی ۲۰۲۱ را در از طریق اپلیکیشن فیتنس ارائه می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.