اپل فروش کنترلر های دوال سنس پلی استیشن را آغاز نمود

اپل فروش کنترلر های دوال سنس پلی استیشن را آغاز نمود

اپل بعد از آنکه در ماه آوریل قابلیت سازگاری iOS  برای کنترلرهای پلی استیشن ۵ امکان پذیر شد، در این هفته شروع به فروش این لوازم جانبی به طور مستقیم از فروشگاه های آنلاین خود نمود.

اپل اخیراً قابلیت سازگاری برای کنترلر های گیم را در پلتفرم های مختلف با معرفی نسخه های جدید  iOS 14.5   tvOS 14.5 و macOS 11.3 معرفی نمود و از این لحاظ لوازم جانبی دوال سنس پلی استیشن ۵ سونی و ایکس باکس سری ایکس سازگاری با این سیستم عامل را خواهند داشت.

علاوه بر این که امکان استفاده از این لوازم جانبی دوال سنس  در گیم های iOS و tvOS و macOS وجود دارد همچنین می تواند برای بازی در گیم هایی مورد استفاده قرار گیرد که از طریق PS Remote Play در دستگاههای PS4 و PS5 انجام پذیر است. البته این ویژگی احتیاج به یک اپلیکیشن مجزا و همینطور اکانت نتورک پلی استیشن دارد.

با این قابلیت حمایت جدید، اپل شروع به اضافه نمودن لوازم جالبی دوال سنس به فروشگاه اپل استور آنلاین خود در این هفته نمود که بر اساس آن این کنترلر با قیمت ۶۹.۹۵ دلار به فروش میرسد.

لازم به ذکر است که اگر مشتریان امروز سفارش دهند می‌توانند در ۲۶ می از طریق ارسال رایگان محموله‌های خود را دریافت کنند. البته یادآور می شود که کاربران می‌توانند همینطور از دوال سنس وایرلس نیز استفاده نمایند که در این صورت احتیاج به یک شارژر دیواری با پورت usb خواهند داشت. گیمرها همچنین می توانند رنگ سفید این کنترلر را در آمازون کمی ارزان تر با قیمت ۶۷.۷۱  خریداری کنند. اما رنگ مشکی آن همچنان ۶۹.۹۹ دلار است، در حالیکه نسخه قرمز نیست هنوز موجود نشده است.

به نظر می‌رسد که اپل هرچه بیشتر دارد خودش را با فرمت های مختلف گیمینگ تطابق می‌دهد تا سیستم های خود را بتواند با هماهنگی بهتری برای گیمرها فراهم کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.