اپل فروش هدفون های پاور بیتس، بیتس سولو پرو و بیتس EP را متوقف نمود

اپل فروش هدفون های پاور بیتس، بیتس سولو پرو و بیتس EP را متوقف نمود

در پی آغاز فروش هدفون های جدید بیتس فیت پرو اپل برخی از هدفون های قدیمی تر بیتس را از صفحه فروش خود خارج نمود. این مدل ها شامل هدفون پاور بیتس ۱۵۰ دلاری،  هدفون بیتس سولو پرو ۲۵۰ دلاری و هدفون در گوشی بیتس ای پی ۱۳۰ دلاری می‌باشد. در این مورد باید گفت که این سه مدل تا دیروز در لیست فروش صفحه وب سایت اپل وجود داشتند، اما از حالا به بعد در صورت انتخاب برای خرید این محصولات کاربر با یک پیامی مواجه می‌شود که می‌گوید این محصول برای خرید دیگر در دسترس نمی باشد.

بنابراین به نظر می‌رسد که اپل بعد از معرفی هدفون جدید بیتس فیت پرو این مدل‌های قدیمی‌تر را از صفحه فروش آنلاین خود خارج نموده است که تا حد زیادی به خرید محصول جدید و افزایش تقاضا برای آن کمک خواهد کرد.  مدل های بیتس اپل که در حال حاضر برای خرید در دسترس می باشند شامل هدفون بیتس استودیو بادز، پاور بیتس پرو،  هدفون بیتس فلکس، هدفون بیتس استودیو ۳، هدفون بیتس سولو ۳، بیتس فیت پرو.، هدفون بیتس فلکس پلاس می باشد. تمام این محصولات می تواند از طریق سایت اپل خریداری شود.

اپل امروز به طور موقت چندین تخفیف قیمت را برای برخی از مدل های قدیمی طرفیت در نظر گرفت که شامل بیت فلکس بیتس استودیو بادز و پاور بیتس پرو می باشند که در حال حاضر قیمت های ویژه و تخفیف های از ۲۰ تا ۵۰ دلار در دسترس خریداران قرار دارد. هدفون جدید اپل بیتس فیت پرو دارای تمام قابلیت ‌های پیشرفته مشابه با ایرپاد پرو می باشد و تنها تفاوت آن این است که بیشتر بر فعالیت‌های فیتنس متمرکز شده دارای قابلیت های ضد عرق و همینطور قابلیت نصب محکم تر در سوراخ گوش با استفاده از بالک های ویژه می باشد که در شرایط ورزشی سنگین از گوشه‌ای کاربر به بیرون نیفتد. علاوه بر این این هدفون دارای قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ و قابلیت ترنسپرنسی مود می باشد که می تواند صدای پس زمینه را تنظیم کند.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.