اپل فروش نمایشگر ۲۷ اینچی ال جی UltraFine 5K را متوقف نمود

اپل فروش نمایشگر ۲۷ اینچی ال جی UltraFine 5K را متوقف نمود

اپل امروز نمایشگر ۲۷ اینچی ال جی مدل UltraFine 5K را که از گزینه‌های اصلی کاربران مک به عنوان نمایشگر های اکسترنال به شمار می‌رفت از فروشگاه آنلاین خود در پی رونمایی نمایشگاه جدید اپل استودیو دیسپلی از لیست فروش خود خارج کرد. ال جی و اپل با هم دیگر برای ساخت این نمایشگر همکاری داشتند و به طوری که به خوبی با سیستم macOS سازگاری قابل قبولی را ارائه می کرد.

نمایشگر UltraFine 5K از صفحه نمایش ۵ کی برخوردار بوده  و قادر است تا ۵۰۰ نیت روشنایی تولید کند و در قسمت پشتی آن ۳ تاندربولت نسل ۳ وجود دارد که می‌تواند برای شارژ یک مک نیز مورد استفاده قرار گیرد. در پی معرفی نمایشگر استودیو دیسپلی، اپل نمایشگر UltraFine 5K را از فروشگاه آنلاین خود حذف نمود و در حال حاضر نمایشگر ۲۳ اینچی UltraFine 4K که از ۶۹۹ دلار شروع می شود هنوز به عنوان تنها گزینه در این مورد به فروش می رسد.

در وب سایت خود ال‌جی نیز نمایشگر UltraFine 5K به صورت ناموجود ذکر شده و هنوز مشخص نیست که از چه تاریخی دوباره فروش آن آغاز خواهد شد. نمایشگر UltraFine 5K با قیمت ۱۲۹۹ دلار به فروش می‌رفت. در مقایسه نمایشگر استودیو دیسپلی اپل با قیمت ۱۵۹۹ دلار در حال حاضر پیش سفارش آن آغاز شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.