اپل فروش لوازم جانبی جدیدی را آغاز نمود

اپل فروش لوازم جانبی جدیدی را آغاز نمود

اپل امروز فروش یک نسخه به روز رسانی شده از کنترلر گیم Rotor Riot را آغاز نمود که در روی آن دکمه های Home و Options اضافه شده است. این کنترلر جدید برای استفاده در آیفون و آیپد با قیمت ۴۹ دلار در فروشگاه آنلاین اپل با زمان ارسال یک یا دو روز در دسترس می باشد.

کنترلر Rotor Riot بر اساس آنچه که در شرح تبلیغاتی آن آمده است می تواند با سرعت زیادی  به وسیله های مختلف متصل شده و دارای همه قابلیت ها برای کنترل گیم و دکمه های مختلف لازم می باشد که از امروز آدر دسترس کاربران قرار گرفته است.  با کمک اتصال لایتنینگ مستقیم این کنترلر می‌تواند به صورت وایرلس با آیفون و آیپد متصل شود.  نکته دیگر آن که این وسیله فاقد باتری باشد می باشد و در لحظه‌ای که به وسیله متصل شود از سیستم باتری آن وسیله تغذیه می کند.

در حقیقت کانکتور لایتنینگی که در این کنترلر وجود دارد باعث می‌شود که در هنگام اتصال بتواند از آیفون و آیپد همزمان با استفاده نیز شارژ شود. از طرف دیگر این کنترلر از لحاظ ظاهری شبیه به نسخه قبلی می باشد که دارای یک بخش آنالوگ که در ناحیه یک چپ قرار گرفته و بخش جویستیک که در بخش راست قرار گرفته است. علاوه بر آن دکمه های A/B/X/Y  روی آن قرار دارند و بامپر های دیجیتال در سمت چپ و راست نیز در روی آن قرار گرفته‌اند.

از جمله وسایل جانبی دیگری که اپل این هفته در فروشگاه آنلاین خود اضافه نمود می‌توان به استند ماگسیف قابل حمل اشاره نمود که برای مدل های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ ساخته شده است. علاوه بر آن حلقه های جدیدی برای ایرتگ از شرکت معروف اتر باکس در این فروشگاه اضافه شده است. از وسیله های جانبی جدید دیگر می‌توان به فلش مموری ۱۲۸ گیگابایتی از شرکت سان دیسک اضافه نمود که دارای ۲ سر برای اتصال با کانکتور لایتنینگ و یا usb-c می باشد اشاره نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.