اپل فروش آیپد ایر ۴ را آغاز نمود

اپل فروش آیپد ایر ۴ را آغاز نمود

 فروش آیپد ایر ۴ از امروز به صورت رسمی شروع شد و کلیه سفارشات از هفته آینده ارسال خواهد شد. اپل در مراسم سپتامبر خود به طور نامشخص اعلام نمود که فروش آیپد ایر ۴ از ماه اکتبر شروع خواهد شد. در حال حاضر اپل فروش این وسیله را آغاز نموده و اولین خریداران از هفته آینده سفارشات خود را دریافت خواهند نمود. آیپد ایر از جمله محصولات اصلی معرفی شده در کنفرانس ماه قبل اپل بود.

این وسیله دارای اغلب خصوصیات آیپد پرو بوده اما از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه می باشد به طوری که می توان آن را در دسته میان رده ها قرار داد. مدل آیپد ایر ۲۰۲۰ نسبت به آیپد ایر ۳ بهینه سازی های زیادی دریافت نموده که از آن جمله می توان به صفحه نمایش بزرگ تر، پردازش گر سریع تر، و دوربین پشتی پیشرفته تر نام برد.

علاوه بر این مدل ۲۰۲۰ از لحاظ طراحی و شکل خارجی تغییرات زیادی یافت بطوریکه بیشتر شبیه آیپد پرو می باشد و مجموعه عواملی نظیر طراحی جدید و خصوصیات پیشرفته مشابه با آیپد پرو باعث می شود که برای خرید انتخاب مناسب تری نسبت به آیپد پرو ۱۱ اینچ باشد. دلیل این امر وجود صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی و چیپ A14 بیونیک در آیپد ایر های ۲۰۲۰ باشد در صورتی که آیپد پرو ۱۱ اینچی دارای چیپ A12z می باشد.

آیپد ایر جدید همین طور مجهز به کانکتور USB -C سریع تر می باشد. قیمت آیپد ایر ۲۰۲۰ برای مدل ۶۴ گیگ وای فای از ۵۹۹ دلار شروع می شود. لازم به ذکر است آیپد ایر ۴ دارای مدل ۲۵۶ گیگ نیز می باشد که قابل اتصال به اینترنت ال تی ای سلولار می باشد. این مدل که پیشرفته ترین گزینه آیپد ایر ۴ است با قیمت ۸۷۹ دلار آماده فروش می باشد. اپل در حال حاضر به خریداران توصیه می کند که با اپل کارت خرید نماید تا از گزینه خرید قسطی نیز برخوردار شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *