اپل فروش آیمک  ۲۱.۵ اینچی با چیپ اینتل را متوقف ساخت

اپل فروش آیمک  ۲۱.۵ اینچی با چیپ اینتل را متوقف ساخت

اپل بدون اعلام قبلی آیمک ۲۱.۵ اینچی باچیپه اینتل را که قبل از این به عنوان یک مدل پایه برای مقاصد تحصیلی و دانشجویی در دسترس مشتریان قرار داده بود را از لیست فروش خود خارج نمود. بنابراین مشتریان در حال حاضر می توانند آی‌مک های ۲۴ و ۲۷ اینچی را فقط انتخاب کنند.

اپل در رویداد Unleashed خود معرفی اعلام نمود که به زودی این آی مک های ۲۴ اینچی را از لیست فروش خود خارج خواهد نمود و دیگر مشتریان قادر به خرید آن از طریق وب سایت اپل نخواهند بود. اما همچنان این مدل می تواند توسط فروشگاه های غیر از اپل به فروش برسد.  این آیمک ۲۱.۵ اینچی دارای پیکربندی های مختلفی نظیر پردازشگر اینتل با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و پردازنده گرافیکی اینتل آیریس پلاس ۶۴۰ که با قیمت ۱۰۹۹ دلار قبلا به فروش می‌رفت.

مدل های آی مک از از مدل های آیفون ۲۴ اینچی که در آوریل امسال معرفی شد شروع می شود. مهم‌ترین ویژگی این آی‌مک ها چیپ های اپل سیلیکون ام یک ساخت اپل بود که در آیمک های جدید به کار برده شد و همچنین آنها در گزینه های رنگ مختلف در دسترس قرار گرفتند. آیمک ۲۴ اینچی از ۱۲۹۹ دلار شروع می شود و مشتریانی که خواهان صفحه نمایش های بزرگ تر می باشند می توان آی مک ۲۷ اینچی را انتخاب کنند.

همین طور اپل چندی پیش چندین پیکربندی پیشرفته آی مک ۲۱.۵ اینچی را بعد از آنکه مدل ۲۴ اینچی را به بازار عرضه نمود از صفحه فروش خارج نمود و حالا آی مک ۲۱.۵ اینچی به طور کامل از چرخه فروش اپل خارج شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.