اپل طرح های خود را برای مجیک کیبورد های آینده در آیپد آشکار ساخت

اپل طرح های خود را برای مجیک کیبورد های آینده در آیپد آشکار ساخت

در پتنت جدیدی که به وسیله اپل به ثبت رسیده است صحبت از طراحی مجیک کیبورد انعطاف پذیر ولی محکمی را به همراه یک کیس برای آیپد پرو مطرح می کند. اپل مجیک کیبورد برای آیپد پرو را در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار به بازار معرفی کرد و از آن موقع تا به حال تغییرات کوچکی را فقط برای مدل های آیپد پرو ۲۰۲۱ اعمال نموده است.

حالا در پتنت جدیدی صحبت از یک نوع طراحی متفاوتی با اعمال دو لولا می شود که برای مجیک کیبورد های آینده در نظر گرفته شده است. البته ساختار لولایی در مجیک کیبورد های آیپد پرو های کنونی بر اساس ساختار یک ساختار لوله ای لوله استوانه ای بنیان گذاری شده است. همینطور در پتنت جدید کیبورد در بخش پایینی قرار نمی گیرد بلکه دارای یک لایه ثانویه در زیر خود نیز می‌باشد که به مانند کیس عمل می کند.

البته این احتمال وجود دارد که ساختار مجیک کیبورد های کنونی به گونه‌ای از این پتنت نشات گرفته شده باشد و اپل سعی کرده است که ایده های مختلفی را برای نحوه تا خوردن آیپد پرو بر روی کیبورد به وجود آورد.  لازم به ذکر است که بسیاری از این پتنت ها توسط اپل هر ساله رجیستر شده اما بخش کمی از آنها به مرحله واقعیت و تولید محصول نهایی می‌انجامد.

  این پتنت تحت توسط چهار طراح ارایه شده که یکی از آن ها جان راف می باشد که تاکنون پروژه های مختلف در ارتباط با اپل کار یعنی ماشین خودکار اپل که در  چند سال آینده قرار است  به بازار ارائه مربوط می باشد. این امکان نیز وجود دارد که این پتنت برای ساخت مجید کیبردهای آینده که قرار است در آیپد پرو های نسل های بعدی به کار رود مورد استفاده قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.