اپل طراحی فروشگاه آنلاین خود را به روز رسانی نمود

اپل طراحی فروشگاه آنلاین خود را به روز رسانی نمود

اپل روز سه شنبه طراحی جدیدی را برای فروشگاه آنلاین اپل استور خود با الهام از طراحی های انجام شده در محیط ios ارائه نمود. از جمله ویژگی های جدید اضافه شده می‌توان به بخش های جدید برای گزینش کانفیگ های مختلف برای هر محصول و بخش های اطلاعاتی جدید را نام برد.

یکی از مهمترین تغییرات اضافه شده مهم در این تغییر ایجاد بخش جدید فروشگاه می باشد که در کنار بخش محصولات مک، آیپد، آیفون، تی وی، موزیک، دسته های موجود در سایت Apple.com قرار گرفته است.

وب سایت قبلی اپل دارای یک بخش فروشگاهی بود که مشتریان را به طور مستقیم به فروشگاه آنلاین اپل استور هدایت می کرد. اما این مکانیزم با دکمه خرید در هر دسته جایگزین شد. در حال حاضر در بالای صفحه وب سایت فروشگاه های اپل گزینه ” فروشگاه، بهترین شیوه برای خرید محصولاتی که شما به آنها عشق می ورزید”  اضافه شده است. این لینک جدید در قسمت بالای صفحه وجود دارد که در کنار آنها بخشی برای تماس با فروشگاه ها و نمایندگی های اپل در نزدیکی محل زندگی کاربر وجود دارد.

در حال حاضر در بخش زیرین کلمه welcome ردیفی وجود دارد که لاینهای محصولات اصلی اپل را معرفی می‌کند. به عنوان مثال با کلیک کردن بر روی گزینه مک شما به صفحه می روید که در آن ردیف ترتیب بندی شده از بخش های ویژه ای که به صورت افقی قابل اسکرول کردن اضافه شده است و هر بخش ویژه دارای گزینه های برای کاربران می توانند با بر حسب علایق خود مشخصات فنی و کانفیگ مورد علاقه محصول را انتخاب کنند.

ردیف دیگر این بخش ویژه راهنماهایی برای نحوه خرید و لوازم جانبی و گزینه‌های مربوط به تخفیف‌ها و بخش‌های پشتیبانی قرار گرفته است. در بخش صفحه اصلی بخشی برای آخرین محصولات اضافه شده در نظر گرفته شده است و در کنار آن بخش هایی مانند فروش ویژه نیز اضافه شده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.