اپل صفحات وب جدیدی را برای Apple Pay و Apple Wallet راه اندازی کرد

اپل صفحات وب جدیدی را برای Apple Pay و Apple Wallet راه اندازی کرد

اپل صفحه های وب تازه‌ای را برای اپل والت راه اندازی نمود و صفحه مربوط به وب سایت اپل پی را نیز با ویژگی های جدیدی به روز رسانی کرد که در آن قابلیت های پرداختی و سرویس های موجود را نشان می دهد.

در کنار سایر به‌روزرسانی‌های اخیر در وب سایت اپل،  صفحات وب جدید اپل والت و اپل پی در حال حاضر با گرافیگ و انیمیشن های خوش استیل خصوصیات و قابلیت های موجود در این سرویس ها را از لحاظ در حفظ حریم شخصی و همینطور راحتی کار با این سیستم نشان می دهند. صفحه جدید اپل والت دارای جزئیاتی است که در ارتباط با نوع کارت ها و پسورد هایی است که می تواند بر روی آیفون و اپل واچ ذخیره شود توضیحاتی را  ارائه می کند. همچنین اطلاعاتی از لحاظ قابلیت های امنیتی و حفظ حریم شخصی اپلیکیشن Wallet ذکر شده است.

همینطور در این صفحه جدید نوشته ای وجود دارد که می گوید وقتی که شما خریدی را انجام می دهید اپل پی از یک کد تراکنش منفرد و ویژه استفاده می کند، بنابراین شماره کارت شما هرگز با سرورهای اپل و یا هیچ شرکت تجاری دیگر در اشتراک گذاشته نمی شود. هیچ گونه نیازی نیست که شما کارت های فیزیکی استفاده کنید و یا دکمه ای را در فروشگاهی لمس کنید و به کمک این ویژگی ها می توانید پرداخت های خود را انجام دهید. بنابراین این کاملاً روش امنی است که شما می توانید با آن احساس امن تری کنید.

مضاف بر آن بخش “سوالات معمول”  در پایین صفحات وب وجود دارد که در آن تفاوت میان اپل والت و اپل پی را به وضوح توضیح داده است. در آنجا آمده است اپل پی روش امنی که برای پرداخت ها بدون اتصال با هیچ گونه دکمه فیزیکی دیگری و یا هر کارت دیگر در فروشگاه ها و بصورت آنلاین می توانید از آن استفاده کنید.  این طریقه بسیار مطمئنی است که می توان خرید های فروشگاهی و  در سطح وب را انجام داد. در صورتی که اپل والت مکانی است که شما اطلاعات مربوط به کارت اعتباری یا کارت دبیت خود را در آن  ذخیره می‌کنید که بتوانید آن را در اپل پی استفاده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *