اپل شرکت استارت AI Music  که می تواند آهنگ های دینامیک تولید کند را خریداری نمود

اپل شرکت استارت AI Music  که می تواند آهنگ های دینامیک تولید کند را خریداری نمود

بر اساس گزارشی از بلومبرگ اپل به تازگی  شرکت استارت آپ AI Music را که از قابلیت های هوش مصنوعی برای تولید  آهنگ های سفارشی استفاده می‌کند را خریداری نموده است. شرکت AI Music یک سیستم هوش مصنوعی را تولید نموده است که می‌تواند برای کلیه اشخاص فعال در زمینه تولید محتوا مانند بازاریاب ها، ناشران و مربیان حرفه ای فیتنس ساند ترک های موسیقی تولید کند.

این تکنولوژی قادر است که آهنگ های دینامیکی را تولید کند که بر اساس واکنش به رفتار های کاربر و نحوه بازخورد او تولید می‌شوند. برای مثال موزیک در طول حرکات ورزشی می تواند بر اساس ضربان قلب کاربر خود را تنظیم کرده و همزمان با آن شدت اش افزایش یابد. شرکت وب سایت شرکت AI Music در حال حاضر فعال نمی باشد اما صفحه قبلی لینکدین این شرکت می گوید که قصد دارد طریقه ایجاد موسیقی را از طریق تجربه با کاربر و واکنش با او تغییر دهد

این تکنولوژی می تواند به شرکت های تبلیغاتی اجازه دهد تا بتوانند مودهای مختلف موسیقی را برای کاربران خود به وجود بیاورند. بر اساس این گزارش اپل در هفته های اخیر معامله خرید این شرکت بریتانیایی  AI Music را به اتمام رسانده است. قبل از این شرکت AI Music  متشکل از ۱۲ کارمند و متخصص در امور هوش مصنوعی بوده است. اپل امکان این را دارد که بتواند تکنولوژی ارایه شده در شرکت AI Music را در جهات مختلفی به کار بگیرد. به عنوان مثال آهنگ هایی که بر اساس ریتم قلب خود را تنظیم می کنند می توانند برای سرویس اپل فیتنس پلاس و همینطور کاربران اپلیکیشن فوتوز مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین کاربر می تواند پس از ایجاد اسلاید آهنگ های متناسب را بر روی آن میکس کند. بنابراین موسیقی که می تواند بر اساس شرایط اطراف خودش را سازگار کند قابلیت این را دارد که در آینده در جهات مختلفی در برنامه های مختلف، اپلیکیشن ها و سرویس های خدماتی که در اپل وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.