اپل شرایط اجباری بازگشت به محیط اداره را حداقل یک ماه به تعویق انداخت

اپل شرایط اجباری بازگشت به محیط اداره را حداقل یک ماه به تعویق انداخت

بر اساس گزارشی که در روز دوشنبه منتشر شد اپل تصمیم گرفته است که شرایط اجباری بازگشت به محیط کار را حداقل تا ماه اکتبر به تعویق بیاندازد. اپل قبل از این برنامه ریزی کرده بود که کلیه کارمندان این شرکت می‌بایست در در ماه سپتامبر همزمان با رونمایی آیفون ۱۳ در محیط کار حاضر شوند. کلیه کارمندان قرار بود از  یک سیستم برنامه ریزی کاری ترکیبی استفاده کنند که بر اساس آن کلیه کارکنان می بایست سه روز در هفته را در محیط کار بگذرانند.

اما با شروع مجدد پاندمی در سرتاسر جهان و همینطور در ایالات متحده بر اساس گزارش بلومبرگ باعث شده است که این شرکت دوباره زمان بازگشت به محیط کار را  دوباره به تعویق بیاندازد. بر این اساس گفته می‌شود با توجه به تجربیات قبلی افرادی که با برنامه ریزی های اپل آشنایی دارند این شرکت حداقل به مدت یک ماه برنامه‌ریزی شروع کار را به تعویق انداخته است و بر اساس برنامه ریزی حداقل یک ماه قبل از آن به کارمندان اطلاع خواهد داد.

بر اساس منبع خبری مرکوری نیوز مدیرعامل اپل تیم کوک در ماه جون به کلیه کارکنان اطلاع داد که این شرکت یک برنامه‌ریزی ترکیبی را برای کار در نظر خواهد گرفت و بر این اساس از کارمندان انتظار می‌رود که برای سه روز در هفته به محیط کار بازگردند و کارمندان می‌توانند همینطور از محیط خانه را برای حداکثر دو هفته در طول یکسال استفاده کنند.

اما چند روز پس از بیانیه تیم کوک کارمندان اپل با نوشتن نامه‌ای از از این شرکت خواستار انعطاف پذیری بیشتری شدند و درخواست نمودند که اپل مدت زمان کار از محیط خانه را افزایش دهد. چرا که دورکاری دارای مزیت های مختلفی است از آن جمله می‌توان به ارتباط بهتر و سریع تر به کارمندان مختلف در سراسر جهان،  تعادل بهتر میان محیط کار و خانه و مهمتر از همه جلوگیری از شیوع بیماری‌های مختلف گوناگون نام برد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.