اپل سومین فروشگاه خود را در استانبول ترکیه با نمایش اثر هنری گرافیکی بزرگ تبلیغ کرد

اپل سومین فروشگاه خود را در استانبول ترکیه با نمایش اثر هنری گرافیکی بزرگ تبلیغ کرد

اپل در حال آماده سازی خود برای گشایش یک فروشگاه جدید در ترکیه می باشد که قرار است در خیابان Bagdat در مرکز استانبول بنا شود و بر این اساس در مقابل فروشگاه آینده یک اثر بزرگ گرافیکی هنری را به نمایش گذاشته است. اپل قبل از این نیز تایید نموده بود که یک فروشگاه جدید را قرار است که در خیابان Bagdat استانبول در آینده تاسیس کند.

این در حالی است که هنوز تاریخ دقیق گشایش این فروشگاه در حال حاضر مشخص نیست، ولی از حالا اپل در حال تبلیغ فروشگاه از طریق وب سایت خود با قرار دادن آن در لیست فروشگاه های موجود می باشد. در مقابل این فروشگاه در حال حاضر یک پنل گرافیکی چند طبقه‌ای که توسط هنرمند مراد پالتا شناخته شده می باشد قرار گرفته است. اپل در ارتباط با این فروشگاه توضیح داده است که فروشگاه مورد نظر دارای یک منطقه پارک در جلوی خود خواهد بود که برای استراحت و تفنن مشتریان در نظر گرفته شده است.

این بخش سرسبز در نهایت می‌تواند به خود فروشگاه یک جلوه زنده و تازه ای را ارائه کند. علاوه بر این اپل این اثر هنری گرافیکی مورد نظر را نیز به صورت یک والپیپر که قابل دانلود می باشد، در بخش فروشگاهی آنلاین خود نیز قرار داده است. برای توضیح این فروشگاه اپل می گوید که در احداث این محل سعی کرده‌ایم کلیه ایده های مختلف از کوچک تا بزرگ را بررسی کنیم و زمینه ای فراهم آید که مشتریان نیز بتوانند در پارک موجود وقت خوشی خود را داشته باشند. این سومین فروشگاه اپل در این کشور می باشد، اولین فروشگاه اپل در سال ۲۰۱۴ در مجتمع تجاری زورلو بنا شد و در نزدیکی آن فروشگاه دوم در مجتمع تجاری آکاسیا احداث شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.