اپل سال نو چینی را با رونمایی نسخه ویژه ایرپاد پرو جشن گرفت

اپل سال نو چینی را با رونمایی نسخه ویژه ایرپاد پرو جشن گرفت

به منظور تجلیل و جشن گرفتن سال نو چینی که از اول ماه فوریه آغاز می‌شود اپل در حال حاضر یک نسخه ویژه از ایرپاد پرو با طراحی سفارشی شده را رونمایی کرد که بر روی آن یک اموجی ببر پرینت شده و مشتریانی که در چین، هنگ کنگ و ماکائو زندگی می کنند می توانند آن را از طریق آنلاین و یا مراجعه به فروشگاه های اپل نزدیک محل زندگی خود تهیه کنند.

بر اساس تقویم چینی، سال ۲۰۲۲ به عنوان سال ببر شناخته می شود.  این نسخه ویژه نیز دارای طراحی سفارشی است که از اموجی ببر می باشد که بر روی کیس شارژ وایرلس پرینت شده است و نسخه بزرگتری از این پرینت بر روی جعبه ایرپاد پرو به رنگ قرمز وجود دارد. مشتریان همچنین به همراه این جعبه یک ست از پاکت های قرمز رنگ دوازده تایی را دریافت می کنند که بر روی هر کدام علامت های طالع بینی چینی در شکل اموجی پرینت شده است.

  در سال نو جدید چینی این گونه رسم می باشد که دوستان و اعضای خانواده به یکدیگر پاکت های قرمز رنگی را هدیه می دهند در داخل آن مقداری پول گذاشته می‌شود. اما در این مورد باید گفت که این ایرپاد پرو های سفارشی نسخه ویژه از سایر خصوصیات نظیر طراحی اندازه و وزن شبیه ایرپاد پرو های معمولی می باشند. در چین تایوان هنگ کنگ و سنگاپور مشتریان هم چنین می‌توانند با شرکت در جلسات ویژه‌ای که اپل آنها را ترتیب داده است علاقه و شور و شوق خود را نسبت به سال جدید با طراحی کارت‌های تبریک های سفارشی شده جشن بگیرند.

علاوه بر این همچنین اپل به مناسبت سال نوی چینی در تمام فروشگاه های اپل در این کشور تصاویر گرافیکی ببر را در ویترین مغازه ها نصب نموده است.در اوایل این هفته نیز اپل نسخه های ویژه‌ای از هدفون های بیتس استودیو بادز را برای سال جدید چینی با طراحی سفارشی شده و پرینت های مشابهی رونمایی کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.