اپل رسما برگزاری مراسم ویژه خود را در ۲۰ آوریل تایید نمود

اپل رسما برگزاری مراسم ویژه خود را در ۲۰ آوریل تایید نمود

اپل تایید نمود که در ۲۰ آوریل مراسم ویژه خود را تحت عنوان Spring Loaded برگزار خواهد کرد.  بر اساس شایعات و گزارشات احتمال می‌رود که محصولاتی نظیر ایرتگز و آیپد پرو های جدید رونمایی شود.

در پی شایعات و ادعاهایی که در ارتباط با برگزاری یک مراسم در ماه مارس خبر داده بودند اپل اعلام نموده است که به زودی مراسمی برگزار خواهد شد. در صفحه رویداد های اپل در وبسایت این شرکت در روز چهارشنبه به اطلاع عموم می رساند که این مراسم در ۲۰ آوریل در ساعت ۱۰ صبح به وقت پسیفیک برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه هر ۳ مراسم ویژه قبلی اپل به صورت ویرچوال و بدون حضار برگزار شد، این مراسم نیز فقط به صورت آنلاین پوشش خواهد داد.

از این مراسم چه انتظارهایی وجود دارد؟ بزرگ ترین کاندید برای رونمایی محصول ایرتگزایرتگز اپل می باشد که برای مدتی طولانی است که اسم آن بر سر زبان هاست و شایعات زیادی در مورد رونمایی آن مطرح شده است. این محصول که با اپلیکیشن Find My app عمل می کند می‌تواند به هر شی متصل شده و با فرستادن امواج رادیویی به آیفون های مجاور  شخص کاربر می تواند هر گونه اشیای گمشده خود در محیط‌های عمومی را پیدا کند.

همانطور که هر سال در چنین زمان‌هایی همیشه آیپد ها توسط اپل رونمایی می شدند و امسال نیز به نظر می‌رسد یکی دیگر از محصولاتی که در این مراسم رونمایی شود آییپد پروها و همینطور آیپد مینی های با طراحی جدید باشد که ممکن است بر اساس شایعات از صفحه های نمایش مینی ال ای دی برخوردار باشند که از میزان کنتراست بسیار بالا و تولید رنگ بسیار پیشرفته برخوردار هستند.

به هر حال از طرفی بر اساس خبرهایی که در مورد کمبود قطعات لازم برای تولید صفحه های مینی ال ای دی وجود داشت نیز ممکن است در احتمال بکارگیری این قطعات جدید در محصولات جدید اپل دچار تاخیرات شود. از طرف دیگر آیپد مینی نسل ۶ ممکن است که  دارای صفحه نمایش ۹ اینچی بزرگ تر باشد در این مراسم معرفی شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *