اپل راه اندازی سرویس ثبت نام در پادکست و کانال ها را به ماه جون به تاخیر انداخت

اپل راه اندازی سرویس ثبت نام در پادکست و کانال ها را به ماه جون به تاخیر انداخت

اپل در روز جمعه کلیه برگزارکنندگان پادکست آگاهی داد که سرویس ثبت نام پادکست را که قرار بود به زودی راه اندازی شود را به ماه جون به تعویق خواهد انداخت. این شرکت بر اساس برخی مشکلات خاص پیش آمده مجبور به این تاخیر شده است و در ایمیلی به تولید کنندگان پادکست اعلام نموده است که این سرویس خدماتی جدید که یکی از بهترین تجربیات برای آفرینندگان و همینطور شنوندگان پادکست می باشد را به زودی به راه خواهد انداخت.

اپل در ماه آوریل اعلام نمود که می خواهد سرویس ثبت نام پادکست را به راه بیاندازد که در حقیقت به سازنگان اجازه می داد که بتوانند برای دسترسی شنوندگان به شوی آنها حق ثبت نام دریافت کنند. این پلتفرم فقط بر اساس حق ثبت نام می باشد و هیچ گونه تبلیغات در هنگام برنامه ارائه نمی‌شود. سازندگان پادکست می توانند بر اساس این خدمات برخی از محتوای خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده و همینطور بر اساس پلان های مختلف قیمت گذاری شنوندگان را برای ثبت نام دعوت کنند.

به صورت پیش فرض این ثبت نام ها بر اساس پرداخت ماهانه می باشد ولی همینطور گزینه پرداخت سالانه نیز در این مورد در دسترسی می باشد. سرویس خدماتی جدید همزمان با انتشار نسخه iOS 14.6 و iPadOS 14.6 و macOS Big Sur 11.4 در این هفته معرفی شد. اگرچه هنوز این سرویس به صورت لایو فعال نشده است. اپل در خبرنامه خود اعلام داشت که برای اتصال بخش پادکست خود به بخش برنامه ریزی رویدادها و سایر قسمت های دیگر دچار مشکل شده است و بنابر وجود این مشکلات است که به راه اندازی این سیستم را مجبور است فعلا به تعویق بیندازد.

اما پیش بینی می شود که در هفته های آینده اپل با به روز رسانی های جدید این سیستم را در دسترس عموم قرار دهد. اپل همچنین در ماه آوریل فرمت های جدید شنیداری را برای اپل موزیک معرفی نمود که شامل دالبی اتموس و Spatial Audio می‌باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *