اپل دومین نسخه بتای سیستم های عامل ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل دومین نسخه بتای سیستم های عامل ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل امروز دومین نسخه از سیستم های عامل جدید ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 را برای مقاصد تست برای توسعه دهندگان و متخصصان انتشار داد. این نسخه تنها ۵ روز پس از نسخه اول این سیستم های عامل انتشار می یابد.

نسخه های سیستم های عامل ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل قابل دانلود هستند و همینطور در صورت داشتن پروفایل حرفه ای اپلیکیشن آیفون و آیپد برای توسعه دهندگان قابل دانلود و نصب می باشد.

سیستم های عامل ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 قابلیت حمایت از ویژگی جدید اپل موزیک که شامل Spatial Audio و دالبی آتموس و Lossless می‌باشد را با خود به همراه دارند. ویژگی Spatial Audio به کاربر یک تجربه شنیداری کاملاً غوطه وری را می دهد انگار که انگار موسیقی و صداها از تمام جهت ها به سمتش می آیند. در صورتی که ویژگی Lossless قادر است که موسیقی را با کیفیت های بالاتری پخش کند و انگار که صداها دقیقاً به همان صورتی است که آرتیست آنها را در استودیو تولید کرده است.

در هنگام اضافه شدن این ویژگی هزاران ترک موسیقی دارای ویژگی قابلیت حمایت از ویژگی Spatial Audio خواهند بود و بیش از ۲۰ هزار آهنگ نیز با قابلیت های شنیداری Lossless قابل دسترسی خواهند بود و به نظر می‌رسد تا انتهای امسال ۷۵۰۰۰ آهنگ بتوانند این ویژگی‌های شنیداری و کیفیتی را حمایت کنند.

همینطور برای ایرتگز نیز این نسخه بتا جدید ویژگی جدیدی را اضافه می‌کند که ایمیل‌های آدرس که بتواند به عنوان یکی از روش های تماس به جای شماره تلفن کاربر را از شی گمشده خود آگاه کند. در این مورد باید گفت که در نسخه ۱۴.۵ گزینه ای برای استفاده از ایمیل در این زمینه وجود ندارد و فقط تنها روش اطلاع دادن به کاربر از طریق شماره تلفن می باشد.

نسخه جدید ۱۴.۶ iOS و iPadOS 14.6 همچنین شامل قابلیت های جدیدی برای پادکست ارائه می دهد و همینطور آنها در قبال پرداخت حق ثبت نام می توانند از اپیزودهای بدون تبلیغات نیز بهره مند شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *