اپل دومین فروشگاه خود را در کره جنوبی بزودی رونمایی خواهد کرد

اپل دومین فروشگاه خود را در کره جنوبی بزودی رونمایی خواهد کرد

در حال حاضر اپل یک فروشگاه در کره جنوبی دارد که در منطقه گانگنام سئول واقع شده است. اما به زودی دومین فروشگاه اپل نیز در این شهر بنا آماده رونمایی خواهد شد. اپل برای آماده سازی اذهان عمومی، صفحه وب این فروشگاه را با والپیپر های رنگارنگ و قابل دانلود از لوگوی اپل تزیین نموده است.

مکان جدید فروشگاه دوم اپل در Yeouido خواهد بود که جزیره ای است که در امتداد رودخانه هان واقع شده است. این منطقه از جمله مناطق مهم مالی و سرمایه گذاری بانکی سئول محسوب می شود. این فروشگاه در مجتمع تجاری IFC سئول واقع شده است که مجموعه بسیار بزرگی شامل مغازه های لاکچری و استودیوهای سینمایی ۴ بعدی می باشد. فروشگاه اپل در طبقه ۱ این مجتمع تجاری رونمایی خواهد شد.

در صفحه اختصاصی مربوط به این فروشگاه یک لوگوی سفارشی شده اپل قرار دارد که حاوی پیام است که می گوید به زودی فروشگاه راه‌اندازی خواهد شد.

در سایت مخصوص این فروشگاه همین طور انیمیشن گرافیکی از طراحی لوگوی اپل اضافه شده است و همراه با آن والپیپر هایی از لوگوی اپل که برای دانلود بازدید کنندگان در سایت وجود دارد که بازدیکندگان را آماده این رونمایی می کند. اپل به زودی به طور رسمی در هنگام تکمیل نهایی این فروشگاه عموم را مورد اطلاع بیشتر قرار خواهد داد.

 با توجه به بحران کنونی بهداشت جهانی بیشتر فروشگاه های اپل در سراسر جهان به حالت نیمه باز در آمدند و همین امر باعث شد که این کمپانی از فروشگاه‌های خود به عنوان محل دریافت خریدهای آنلاین استفاده کرده و همین طور با ارائه سرویس های اکسپرس از تشکیل صف در جلوی فروشگاه ها جلوگیری نماید.

در برخی از فروشگاه ها نیز همزمان با فروش آیفون ۱۲ قوانینی را وضع نمودند که موازین بهداشتی را در حد مطلوب رعایت نموده تا مشتریان بدون نیاز به ورود به داخل فروشگاه بتوانند خرید خود را از طریق واژه های اختصاصی انجام دهند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *