اپل دومین فروشگاه خود در برلین را روز سه شنبه افتتاح می‌کند

اپل دومین فروشگاه خود در برلین را روز سه شنبه افتتاح می‌کند

براساس آنچه که شرکت اپل امروز اعلام نموده است قرار است که دومین فروشگاه اپل استور در برلین آلمان در روز سه‌شنبه ۲ دسامبر افتتاح شود. این اولین فروشگاه اپل استور در منطقه Mitte می باشد. در شهر برلین فروشگاه اپل استور دیگری که قبلاً افتتاح شده است که در منطقه  Kurfürstendamm واقع شده است.

فروشگاه اپل استور Rosenthaler در منطقه تاریخی این شهر واقع شده که توسط استودیو هنر و طراحی این شهر احاطه شده است. این فروشگاه از طراحی مرسوم مشابهی همانطور که در سایر فروشگاه اپل استور وجود دارد بهره‌مند است که در آن محصولات بر روی یک سری از میزهایی که به فاصله یکسان از هم قرار گرفته‌اند در معرض دید مشتریان قرار می‌گیرند.

همینطور در این فروشگاه محوطه ای برای دریافت سفارشات مشتریان که از طریق آنلاین این محصولات را خریداری نموده اند وجود دارد. برای این که اپل افتتاح این فروشگاه را جشن بگیرد قصد دارد که هنرمندان مشهور شهر برلین را از شرکت collective Parallel Universe به عنوان میزبان فرا بخواند.  هر هنرمند قرار است که با استفاده از یک آیپد پرو طراحی هنری که روحش به منطقه میته را بیان می‌کند را ترسیم نماید و مشتریان می توانند از امروز برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.

قرار است که در سال بعد در این فروشگاه مراکز آموزشی برای تعلیم مهارت های صنعتی و همینطور منابع درک خلاقیت تدارک دیده شود. براساس اعلامیه اپل این فروشگاه قرار است که در ۲ دسامبر روز سه شنبه در شهر برلین افتتاح شود و مشتریان از روز ۳ دسامبر قادر خواهند بود که از بخش پشتیبانی جنیوس بار و دریافت کالاهای خود به محصولات خریداری شده خود اقدام کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.