اپل در پی خرید سرویس لایو استریم Verzuz بوده است

اپل در پی خرید سرویس لایو استریم Verzuz بوده است

گزارشات نشان می دهند که اپل قصد خرید سرویس لایو استریم Verzuz را قبل از آنکه این پلتفرم توسط شرکت تریلر خریداری شود داشته است.

این حرکت می توانست تنوع بیشتری را از لحاظ شبکه‌های اجتماعی و محتوا به اپل موزیک بدهد. گرچه اپل در مزایده خرید این شرکت به طور رسمی شرکت نکرد، اما قصد خود را برای خرید این شرکت با ارائه قیمت هایی اعلام نمود. بر اساس گزارش بلومبرگ اپل نتوانست با قیمت پرداختی خود موفق عمل کند و در نهایت این سرویس به شرکت تریلر فروخته شد.

این برنامه که توسط دو آرتیست معروف سوئیس بیتس و تیم بالاند برای اولین بار ایجاد شد به نام ورسوز نامگذاری شد. در سری های این برنامه این دو خواننده و آرتیست را نشان می دهد که در طول این شوی با همدیگر به صورت دوستانه با موزیک ویدیو های شان به رقابت می پردازند. و این سری برنامه در طی ماه های اولیه پندمیک بسیار محبوب عموم واقع شد.

سری برنامه های Verzuz همینطور با اپل موزیک در جولای ۲۰۲۰ وارد مشارکت شد. جدال های موزیکی موجود در این شو از طریق لایو اینستاگرام و اپلیکیشن اپل موزیک به طور همزمان پخش می شد. Verzuz می‌توانست قابلیت های شبکه اجتماعی اپل موزیک را تقویت کند در صورتی که اپل می‌توانست آن را خریداری کند.

اما اپل قبل از پلتفرم Connect را داشت که می توانست طرفداران و آرتیست ها را با هم متحد می کرد. علاوه بر این بخش شبکه اجتماعی  iTunes به نام‌ Ping نیز اضافه شده بود اما پس از مدت کوتاهی هر دو سرویس متوقف شدند،

سری برنامه های Verzuz در مارس ۲۰۲۱ توسط شبکه تریلر خریداری شد ولی قیمت پیشنهادی این شرکت هنوز به صورت رسمی و عمومی اعلام نشده است و محرمانه می باشد. بنابراین کلیه محتوای شوی مربوط به برنامه Verzuz در حال حاضر از طریق اپلیکیشن Triller تریلر انجام می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.