اپل در نیمه اول ۲۰۲۲ ارسال سفارش های آیفون را ۳۰ درصد افزایش خواهد داد

اپل در نیمه اول ۲۰۲۲ ارسال سفارش های آیفون را ۳۰ درصد افزایش خواهد داد

بر اساس گزارشات جدید از منبع خبری دیجی تایمز  اپل برای نیمه اول سال بعد قصد دارد که ارسال و سفارش های وسیله آیفون خود را افزایش داده و هدف بزرگتری را برای رسیدن به ارسال ۳۰۰ میلیون آیفون در سال ۲۰۲۲ برای مشتریان دارد.

بر اساس آنچه که در این گزارش آمده است گفته می شود که اپل قصد دارد که در سال آینده خودش را وارد چالش جدیدی کند و خود را آماده می کند تا بتواند در سال ۲۰۲۲ تا حد ۳۰۰ میلیون آیفون را برای ارسال مشتریان آماده کند. بر اساس همین گزارش اپل می خواهد در نیمه اول سال ۲۰۲۲ ارسال سفارش های آیفون خود را افزایش دهد.

این در صورتی است که برای نیمه دوم ممکن است ارسال سفارش ها تا حدی تحت تاثیر رونمایی آیفون ۱۴ که در پاییز قرار است به بازار بیاید قرار بگیرد. منبع خبری بلومبرگ در اوایل این ماه گزارش داد که اپل  به تامین کننده های خود آگاهی داده است که میزان تولید آیفون را به خاطر کاهش میزان تقاضای بازار پایین بیاورند زیرا که میزان  موجودیت کالای آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو به دلیل کمبود جهانی چیپ با مشکلاتی همراه شد و باعث شد که اپل نتواند آنطور که باید تقاضای زیاد عموم را با ارسال سریع آیفون ها پاسخگو باشد.

اما گزارش امروز اعلام می کند که اپل می خواهد در سال ۲۰۲۲ به خصوص در اوایل آن این کمبود را جبران کرده تا بتواند قبل از معرفی آیفون ۱۴ به هدف خود یعنی ارسال هر چه بیشتر مدلهای آیفون ۱۳ برای برای مشتریان در سال آینده برسد. این در حالی است که گزارش‌های قبلی همچنین تاکید بر آن داشتند که کمبود جهانی چیپ و قطعات حیاتی به کار رفته در محصولات الکترونیک مانند گوشی های همراه همچنان در سال بعد نیز به قوت خود باقی خواهد بود و این می‌تواند تولید گوشی های همراه و سایر وسایل الکترونیک را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.