اپل در ماه آینده یک مدل مک جدید و مدل های بیشتری را در ماه‌ های می و جون معرفی می کند

اپل در ماه آینده یک مدل مک جدید و مدل های بیشتری را در ماه‌ های می و جون معرفی می کند

بر اساس تحلیل های جدیدی از ژورنالیست معتبر بلومبرگ مارک گورمن اپل خود را آماده می‌کند تا یک مدل مک جدید را در طول مراسم بهاره خود که قرار است در ۸ مارس روز سه‌شنبه برگزار شود معرفی کند و احتمالاً های مدل های بیشتری در حوالی ماه های می و یا جون رونمایی خواهد شد.

مارک گورمن در آخرین خبرنامه خود خاطر نشان می کند که اپل در نیمه اول سال اخیر قرار است مک های متعددی را به بازار ارائه کند که دارای چیپ های اپل سیلیکون هستند، اما هنوز مشخص نیست که چه مدل مک قرار است که در رویداد بهاره اپل معرفی شود. ولی گمانه‌زنی‌های زیادی در ارتباط با یک مدل مک بوک پرو ۱۳ اینچی ارزان قیمت با خصوصیات نه چندان پیشرفته وجود دارد.

علاوه بر این انتظار می‌رود که اپل در آینده نزدیک مک های جدیدی را به بازار عرضه کند و به همراه آن آی مک های ۲۴ اینچی جدید با چیپ های به روز رسانی شده در دست ساخت می باشند. یک مدل مک مینی فوق پیشرفته و یک مک بوک پرو ۱۳ اینچی جدید دیگر نیز انتظار رونمایی آن تا اواخر امسال می رود. علاوه بر این احتمال وجود دارد که آی مک ۲۷ اینچی با چیپ های اینتل نیز جای خود را به یک مدل آیمک جدید با چیپ های اپل سیلیکون بدهد. بر اساس پیش بینی مارک گورمن اپل در حوالی ماه می و جون برخی  از این مدل های جدید را معرفی خواهد کرد و همین طور در زمان کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل WWDC  نیز گزارشی از دورنمای محصولات اپل توسط این شرکت به اشتراک گذاشته خواهد شد.

از طرف دیگر پیشرفته ترین مدل مک اپل به نام مک پرو نیز قرار است با چیپ های M1 Pro  و M1 Max  به بازار بیاید که پیش‌بینی می‌شود دارای ۲۰ هسته پردازشی و  ۶۴ هسته گرافیکی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.