اپل در حال یافتن راهی برای ترکیب اپل تی‌وی و هوم پاد با دوربین است

اپل در حال یافتن راهی برای ترکیب اپل تی‌وی و هوم پاد با دوربین است

نسل بعدی اپل تی وی ها ممکن است وسیله ای باشد که بتواند قابلیت‌های بیشتری را به کاربر ارائه کند. بر اساس گزارشی که در این مورد وجود دارد قرار است که دوربینی به این وسیله اضافه شود  و همین طور قابلیت هایی که شبیه به اسپیکر هوم پاد می باشد.

در ماه مارس گزارشی منتشر شد که نشان می‌داد اپل به دنبال ساخت وسیله ای است که بتواند با قابلیت هوشمندی بیشتری در حالت های مختلف به عنوان یکی از لوازم خانگی مورد استفاده قرار گیرد. در روز دوشنبه به نظر می رسد که با این گزارش این وسیله کمی روشن تر و با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ اپل بر روی محصولی کار می کند که ترکیبی از اپل تی وی با اسپیکر هوم پادهوم پاد می باشد. از این لحاظ می‌تواند به صورت هوشمند با کاربر ارتباط برقرار کند و نیازهای آن را پاسخ دهد.  این وسیله به مانند هوم پاد می‌تواند برای کاربر ترک های موسیقی را پلی کند و همینطور می‌تواند دوربینی که در روی آن نصب می شود تماس های ویدیویی را انجام داده و در نهایت این وسیله قادر است که به صورت یکی از لوازم خانگی هوشمند برای کاربر خدمات ارائه کند.

اپل همین طور در حال مطالعه بر روی ترکیب کردن اسپیکر با تاچ اسکرین هسته می باشد که می تواند قابلیت هایی نظیر اسپیکر های هوشمند آمازون اکو و گوگل نست را اجرا کند. این اسپیکر به طور موثری می تواند یک آیپد را به اسپیکر هوم پاد متصل کند و در نهایت امکان اجرای چت های ویدیویی را امکان پذیر کند.

اپل همچنین در مورد ایجاد بازوهای رباتیکی که قرار است متصل به این وسیله ها شود فکر می‌کند که بر اساس ایده اخیر این بازوها باعث می شوند که صفحه نمایش بتواند کاربر را همان طوری که در سطح حرکت می کند دنبال کند. هر دوی این وسیله ها در حال حاضر در مراحل اولیه طراحی و تولید هستند و بنابراین احتمال وجود دارد که هر یک از ویژگی های ذکر شده دچار تغییرات حذف و اضافه شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *