اپل در حال گسترش سازندگان نمایشگر های مینی ال ای دی برای محصولات جدید خود در سال ۲۰۲۲ می باشد

اپل در حال گسترش سازندگان نمایشگر های مینی ال ای دی برای محصولات جدید خود در سال ۲۰۲۲ می باشد

بر اساس گزارش جدید دیجی تایمز اپل در حال گسترش حجم تولید چیپ های مینی ال ای دی  و استفاده از تامین کننده های بیشتر می باشد تا بتواند تقاضای بالا برای وسایل جدید خود در سال ۲۰۲۲ را پاسخگو باشد. در طی چند سال گذشته اپل حجم استفاده از نمایشگر های مینی ال ای دی را در وسایل خود افزایش داده در حال حاضر سه محصول این شرکت از نمایشگر های مینی ال ای دی بهره می برند. نمایشگر حرفه ای Pro Display XDR،  آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی و مک بوک پرو های پیشرفته از آن جمله اند.

این شرکت انتظار می رود که در طی امسال مصولات بیشتری را با نمایشگرهای مینی ال ای دی به بازار ارائه کند که از آن جمله می‌توان به آیپد پرو ۱۱ اینچی، آیمک پرو ۲۷ اینچی و مک بوک پرو های جدید و همینطور احتمالاً یک نمایشگر اکسترنال جدید نیز اشاره نمود. در حال حاضر شرکت تایوانی اپیستار  تامین کننده اصلی چیپ های مینی ال ای دی برای اپل می باشد. اما شرکت در حال افزودن میزان تامین کننده ها برای این نمایشگرها بوده به طوری که بر اساس گزارش‌ها قصد دارد از چندین کارخانه مختلف در این مورد کمک بگیرد.

دیجی تایمز در این مورد ادعا می‌کند که شرکت Sanan Optoelectronics که در چین واقع شده است در حال حاضر قیمت سفارش خود را تا حد زیادی پایین آورده تا بتواند توجه اپل را به خود جذب کند. در سال ۲۰۲۲ بر اساس آنچه که در گزارش دیجی تایمز آمده است اپل استفاده از تکنولوژی نمایشگر مینی ال ای دی را افزایش خواهد داد و دلیل آن موفقیت مک بوک پرو های پیشرفته و همینطور وسائل به محصولات جدیدی است که به تازگی  فروش آنها را آغاز کرده است.  شرکت اپیستار برای این که اپل بتواند تقاضای در حال رشد برای این وسایل را پاسخگو باشد در حال وسعت بخشیدن به کارخانجات تسهیلات خود در چین می باشد که قرار است در نیمه دوم ۲۰۲۲ آن را کامل کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.