اپل در حال کار بر روی ساخت مدل های جدید هدفون های بیتس استودیو پرو با شکل و طراحی جدید می باشد

اپل در حال کار بر روی ساخت مدل های جدید هدفون های بیتس استودیو پرو با شکل و طراحی جدید می باشد

تصاویری که همراه با نسخه های بتای آخرین سیستم های عامل iOS و tvOS پدیدار شده است نشان می‌دهد که اپل در حال ساخت ایربادز های جدید از نوع بیتس با طراحی متفاوت نسبت به ایرپاد می باشد. این هدفون ها که Beats Studio Buds نام دارند به عنوان نقطه آغازی برای خروج از برند قبلی این هدفون‌ها که تحت نام Beats by Dre نام‌داشت می باشد.

بر اساس تصاویر یافت شده در آخرین نسخه های بتای  iOS ۱۴.۶ و tvOS ۱۴.۶ این ایرباد ها شبیه ای ایربادهایی هستند که توسط گوگل و سامسونگ در طراحی های کوچکتری ساخته شده اند.

این تصاویر که برای اولین بار توسط مکرو مرز کشف شد نشان می‌دهد که این هدفون های کوچک استودیو بادز در رنگ های سفید و مشکی و قرمز و به بازار خواهند آمد. علاوه بر این هدفون های بیتس با طراحی جدید نیز به انتظار می رود که به همراه ایرپاد های جدید در سال ۲۰۲۱ رونمایی شود.

بنا به گزارشات نسل بعدی ایرپاد ها ایرپاد ۳ نام خواهد داشت و دارای طراحی مشابه با اولین نسل ایرپاد‌پرو ها می باشد. هنوز مشخص نیست که در چه زمانی اپل می‌خواهد بیتس استودیو پرو را رونمایی کند. بر اساس کشف تصاویر پنهانی در آخرین نسخه های iOS و tvOS می توان گفت که این نسخه ها می توانند در حوالی زمان با انتشار نسخه‌های iOS 14.6 و  tvOS 14.6 احتمالاً رونمایی شوند.

لازم به ذکر است که اپل نسخه جدید iOS 14.6 و  tvOS 14.6 را در روز دوشنبه انتشار داده است. اپل چند سال پیش بود که برند بسیار هدفون های محبوب بیتس از سازنده آن Dre خریداری نمود و از آن پس این برند به عنوان یک برند زیر شاخه اپل شناخته می شود. به نظر می‌رسد که اپل بخواهد با تغییر در طراحی‌های ویژه و اساسی در این برند آن را هرچه بیشتر با دیگر محصولات خود به صورت یکنواخت در بیاورد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *