اپل در حال کار بر روی توسعه اپلیکیشن اپل موزیک جدید برای موسیقی های کلاسیک

اپل در حال کار بر روی توسعه اپلیکیشن اپل موزیک جدید برای موسیقی های کلاسیک

اپل در اوایل امسال سرویس موزیک کلاسیک به نام Primephonic را خریداری نمود و در حال کار بر روی ساخت و توسعه یک اپلیکیشن موزیک جدید می باشد که تنها که مختص موسیقی های کلاسیک است.  اوایل امسال اپل اعلام نمود که سرویس استرینگ موسیقی کلاسیک به نام Primephonic را خریداری نموده است و پلتفرم به عنوان یک بخش اختصاصی به اپل موزیک اضافه خواهد شد.

سرویس Primephonic تجربه موسیقیایی و شنیداری بسیار فوق‌العاده‌ای را همراه با قابلیت سرچ جستجو و گشت و گذار برای پیدا کردن موسیقی های کلاسیک مشهور برای کاربر فراهم می کند. در کنار آن برای کاربران موسیقی هایی که مطابق با علاقه آنها می باشد را به آنها پیشنهاد می کند.  اپل در این مورد اعلام نمود که با خریداری سرویس Primephonic کلیه ثبت نام کنندگان سرویس اپل موزیک قادر خواهد بود از این پلتفرم موسیقی کلاسیک استفاده کند.

در این مورد کاربران می توانند به پلی لیست های موسیقی موجود در پلتفرم Primephonic در هنگام استفاده از اپل موزیک گوش فرا دهند  و موسیقی مورد نظر خود را از لحاظ معیارهای مختلفی مانند آهنگساز، خواننده و تاریخ انتشار و غیره پیدا کنند.  سال ۲۰۲۲ نیز اپل اعلام نمود که یک اپلیکیشن اپل موزیک جدید را برای موسیقی های کلاسیک به راه خواهد انداخت و در آن مجموعه‌ای از رابط کاربری سیستم Primephonic همراه با قابلیت‌های جستجوی سیستم اپل موزیک نیز وجود خواهد داشت.

کاربران همینطور می‌توانند از ویژگی‌های شنیداری پیشرفته Lossless و Spatial Audio نیز در آن استفاده کنند. بر اساس اعلامیه ای که اپل برای پیدا کردن افراد متخصص در صفحه لیست استخدامی ها منتشر نموده است در حال حاضر یک در پی استخدام یک مهندس طراح برنامه نویسی UX برای توسعه این اپلیکیشن می باشد.

در حال حاضر وب سایت Primephonic نیز به بازدیدکنندگان پیام می دهد که سیستم و تجربه جدیدی برای موسیقی کلاسیک در حال توسعه می باشد که قرار است از اواخر سال بعد شروع به کار کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.