اپل در حال مذاکره با تویوتا برای تولید اپل کار که از ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد

اپل در حال مذاکره با تویوتا برای تولید اپل کار که از ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد

بر اساس گزارشی که توسط دیجی تایمز منتشر شده است اپل اخیراً مذاکره ای را با شرکت تویوتا انجام داده است که بر اساس آن قرار است که تا سال ۲۰۲۴ تولید انبوه این وسیله آغاز شود. گفته می شود که عوامل اجرایی اپل اپل در ماه قبل همچنین مذاکره هایی را با شرکت های کره ای SK Group و ال جی الکترونیکس برای توسعه اپل کار انجام داد و در حال حاضر بر اساس آخرین گزارشات شرکت تویوتا را به عنوان گزینه احتمالی برای تولید این وسیله در نظر گرفته شده است.

بر اساس گزارشات اپل از سال ۲۰۱۴ به طور پیگیر بر روی پروژه های مرتبط با اپل کار در حال کار بوده است. در این میان نیز زمان هایی بوده است که این شرکت بیشتر بر روی سیستم‌های مرتبط با وسیله های خودران فعالیت خود را متمرکز نموده است. اما بر اساس آخرین تغییراتی که در زمینه مدیریت و همینطور نحوه استخدام افراد در این شرکت رخ داده است عقیده بر این است که این شرکت اپل در حال حاضر تمرکز خود را برای تولید اپل به کار گرفته است.
اما برای اینکه این شرکت به این هدف نائل شود احتیاج دارد که بتواند یک یک تأمین‌کننده مطمئن و جدید را بیابد. انتظار می رود که برای تولید این وسیله اپل احتیاج به یک تامین کننده خودرو ساز که از تجربه طولانی در این زمینه برخوردار باشد نیازمند می باشد و از آنجایی که این شرکت ترجیح می دهد که باتری های اتومبیل برقی در ایالات متحده ساخته شود ممکن است به دنبال شرکای باشد که مانند تویوتا بتوانند از عهده این کار برآیند.

رویترز قبل از این گزارش داده بود که اپل در حال توسعه تکنولوژی جدید برای باتری های اپل کار بوده است تا به گونه ای که بتوانند با کاهش هزینه باتری ها بازدهی آنها را برای مسافت های بیشتر افزایش دهد. این منبع خبری بیان می دارد که اپل از تکنولوژی monocle در باتری های اپل کار استفاده خواهد کرد که برای اولین بار آن ها را در آیفون ها استفاده کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.