اپل در حال ساخت مدل های جدید اپل TV مجهز به چیپ های A12 و A14

اپل در حال ساخت مدل های جدید اپل TV مجهز به چیپ های A12 و A14

چندین شایعه پیشنهاد می کنند که اپل در حال ساخت مدل های جدید اپل tv می باشد که از چیپ های A12 و A14 برخوردار می باشد. در توئیتی که نشت دهنده شناخته شده فیوژ منتشر ساخته است نشان می دهد که اپل در حال ساخت چند سری جدید اپل تی وی می باشد که یکی از آن ها دارای چیپ های A12 و دیگری چیپ مشابه A14x می باشد.

فیوژ هم چنین در توئیت خود ادعا می کند که اپل هم چنین در حال ساخت کنترولر های جدید می باشد. فیوژ می گوید اپل در حال کار با توسعه دهندگان می باشد تا گیم های کنسولی را به اپل آرکید بیاورند. در این نوشته آمده است که برخی گیم ها فقط با چیپ A13 بیونیک و بعد از آن اجرا خواهد شد.

بنابراین بروز رسانی اپل تی وی برای دسترسی به گیم های اپل آرکید لازم می باشد. نشانه هایی از اپل تی وی  با چیپ A12 در در نسخه iOS 13.4 بتا در ماه فوریه دیده شد. همین طور شایعه های موجود ادعا می کنند  که اپل tv های جدید دارای حافظه های بیشتر ۶۴ گیگ  و ۱۲۸ گیگ می باشند.

نشت دهنده معروف جان پروسر قبلا اعلام کرده بود که اپل tv های جدید با جیپ A12x به بازار عرضه خواهد شد. شایعه دیگری حاکی از آن است که اپل تی وی های جدید از چیپ A14 مشابه با آن چه که در آیپد ایر های جدید استفاده خواهند کرد که قرار است تا پایان سال ۲۰۲۰ به بازار معرفی شوند.

اپل چیپ A14 را به همراه آیپد ایر جدید در ماه سپتامبر رونمایی نمود. نتایج حاصل از تست عملکرد پردازش نشان می دهد که چیپ A14 از لحاظ عملکرد به نحو قابل توجهی نسبت به A13 برتری نشان می دهد. این افزایش عملکرد می تواند به اجرای بهتر گیم ها در اپل آرکید منجر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *